1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Virüsten korunmak için ağaç kavuğundan yuva yaptı

Virüsten korunmak için ağaç kavuğundan yuva yaptı

Samsun Ayvacık'ta yaşayan İlkay Gümüşsu (38) koronavirüsten korunmak için ağaç kavuğunu oyarak, ağacın içinde kendisine yuva yaptı. Sosyal medyaya attığı fotoğraflarıyla ilgi çeken Gümüşsu, ''Koronavirüs gelsin de beni burda bulsun'' diyerek salgına meydan okudu.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın Türkiye’de korona virüsü vaka sayılarının sık sık arttığını açıklamasının ardından tüm yurtta virüse karşı alınan önlemler sıklaştırılırken, Samsun'da alınan bir önlem görenleri şaşırttı.

Samsun'a bağlı Ayvacık ilçesinde yaşayan İlkay Gümüşsu (38) isimli vatandaş sosyal medyada yaptığı bir paylaşımla görenleri şaşırttı. Ağaç kavuğunu oyarak içinde poz veren Gümüşsu bunu koronavirüs salgınına dıkkat çekmek için özellikle yaptığını söyledi.

Virüsten korunmak için ağaç kavuğundan yuva yaptı

''KORONA GELSİN DE BENİ BURDA BULSUN!''

Ayvacık ilçesi Fatih Mahallesi'nde yaşayan İlkay Gümüşsu, koronavirüs salgınına dikkat çekmek ve hastalıktan korunmak için fındık bahçesindeki ağaçta açtığı kovuğa girdi. Gümüşsu, kovukta çektiği görüntüsünü, sosyal medya hesabından “Korona gelsin de beni burada bulsun. Ağaçkakan gibi yuva yaptım buraya. Hey gidi korona erkek ister beni bulmaya, haydi iyi günler" mesajıyla paylaştı. Gümüşsu'nun paylaşımı büyük ilgi gördü.

HABERE YORUM KAT