1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. WhatsApp, Facebook, Instagram'a neden girilmiyor? Çöktü mü?

WhatsApp, Facebook, Instagram'a neden girilmiyor? Çöktü mü?

WhatsApp, Facebook, Instagram'a neden girilmiyor? sorusunu herkes merak ediyor. Saat 15.00'da d WhatsApp, Facebook ve Instagram'a erişim kesildi. Erişim sorununun sebebi henüz bilinmiyor. Peki WhatsApp, Facebook, Instagram çöktü mü? Son gelişmeler oldukça haberimizde bulabilirsiniz.

WhatsApp, Facebook, Instagram'a neden girilmiyor? Çöktü mü?

WhatsApp, Facebook, Instagram'a neden girilmiyor?  sorusunu herkes merak ediyor.  Saat 15.00'da d WhatsApp, Facebook ve Instagram'a erişim kesildi. Erişim sorununun sebebi henüz bilinmiyor. Peki WhatsApp, Facebook, Instagram çöktü mü? Son gelişmeler oldukça haberimizde bulabilirsiniz.

INSTAGRAM ÇÖKTÜ MÜ? NEDEN GİRİLMİYOR? NE ZAMAN AÇILACAK?

Instagram çöktü mü? Fotoğraf ve videoların paylaşıldığı aynı zamanda iletişim olanağı sunan Instagram popüler sosyal medya uygulamaları arasında bulunuyor.Kısa bir süredir Instagram'a erişim sağlanamıyor. Peki Instagram çöktü mü? Ne zaman açılacak? Merak edilen detaylar haberimizde...

Kullanıcılar kısa bir süredir Instagram'a erişim sağlayamıyorlar. Ancak konu ile ilgili bir açıklama yapılmadı.

WHATSAPP ÇÖKTÜ MÜ? NEDEN GİRİLMİYOR? NE ZAMAN AÇILACAK?

WhatsApp çöktü mü? Popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp'a kullanıcılara erişim sağlayamıyorlar. Yaşanan bu sorun sonrasında neler olduğu ise merak konusu. Peki WhatsApp çöktü mü?

Henüz konu ile ilgili bir açıklama yapılmadı.

WHATSAPP NEDİR?

WhatsApp Messenger, akıllı telefonlar için geliştirilen, platformlararası çalışma özelliğine sahip bir mesajlaşma ve arama uygulamasıdır. Android, BlackBerry, iPhone, Windows Phone ve Nokia telefonlarıyla uyumlu olan uygulama; 2G, 3G, 4G ya da Wi-Fi İnternet bağlantısı aracılığıyla kullanıcıların birbirlerine fotoğraf, video, ücretsiz arama, sesli ve yazılı mesaj ve belge göndermesini sağlar. Aynı adı taşıyan şirket, eski Yahoo! çalışanları olan Biran Acton ve Jan Koum tarafından ABD'de, Kaliforniya eyaletindeki Santa Clara kentinde kurulmuştur.

Kısa zamanda büyük bir popülariteye kavuşan WhatsApp Messenger üzerinden gerçekleşen iletişim trafiği, Ağustos 2012'den Ocak 2013'e kadar %75 oranında artarak 2012 yılında toplamda %500'e ulaşmıştır. Dünyada kayıtlı kullanıcı sayısı en yüksek olan siber hizmetler arasındadır.

Facebook tarafından 4 milyar USD nakit para, 12 milyar USD hisse senedi ve 3 milyar USD sınırlandırılmış hisse senedi olmak üzere toplamda 19 milyar USD karşılığında satın alınmıştır. Bu satın alma işleminin bazı kişisel hakları ve bilgi mahremiyetini savunan gruplar tarafından durdurulması istenmiştir. Mark Zuckerberg yaptığı açıklama ile WhatsApp'ın 1 milyar kullanıcıya ulaştığını açıklamıştır.

HABERE YORUM KAT