1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. WhatsApp'ta Salla Ve Admin Ayarı Nedir

WhatsApp'ta Salla Ve Admin Ayarı Nedir

Milyonların kullandığı program WhatsApp'a yeni özellikler geldi. Admin ayarları ve Salla özelliği olmak üzere kullanışlı WhatsApp özelliklerini haberimizden öğrenebilirsiniz.

WhatsApp'ta Salla Ve Admin Ayarı Nedir

WhatsApp'ın şu an için test ettiği özelliklerin bir süre sonra kullanıcılarına sunması bekleniyor. Bu özelliklerden biri uygulama üzerindeki engellediğiniz kişiler için. Artık engellediğiniz kişilerin üzerine basılı tutarak engeli kaldırabiliyorsunuz. Bir diğer özellik ise iOS’larda bulunan davet linki özelliği. Android versiyonuna gelecek bu özellik ile birlikte istediğiniz kişileri kolayca gruba ekleyebileceksiniz.

whatsapp-android-icin-4-özellik-sdn-2.jpg

ADMİN AYARLARI GELİYOR

Android versiyonuna gelecek bu özellikle birlikte, kişileri kolayca konuşma grubunuza ekleyebileceksiniz ve bunun için onları illaki eklemiş olmanız gerekmeyecek. Sadece bir davet linki ile sorun çözülecek.
WhatsApp'a Yeni Özellikler Geldi | Salla Ve Admin Ayarı

SALLA SORUNLARI ÇÖZ

Üçüncüğü özelliğimiz ise “Raporlamak için salla” gibi garip bir isme sahip. Burada mecaz yok, özellik aktif olduğunda telefonunuzu sallayarak WhatsApp ile iletişime geçecek o anda yaşanan sorunu kolayca bildirebileceksiniz.

Son olaraksa uygulamaya Yönetici Ayarları (Admin Settings) ekleniyor. Böylece kurduğunuz gruplarda çok daha fazla özelleştirme yapabilecek, seçtiğiniz kişilere toplu mesaj atabileceksiniz.

Üçüncü özelliğin ismi ise “Raporlamak için salla” olarak belirlenmiş. Bu özellik sayesinde yaşadığınız bir sorunu telefonunuzu sallayarak WhatsApp ile iletişime geçip sorununuzu kolayca bildirebileceksiniz. Son özellik ise uygulamaya Yönetici Ayarları ekleniyor. Bu ayarlar sayesinde gruplarda çok daha fazla özelleştirme yapabileceksiniz.

 

HABERE YORUM KAT