1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Yağmur Göçer'den Sinan Akçıl'a manidar cevap

Yağmur Göçer'den Sinan Akçıl'a manidar cevap

Ferhat Göçer'in kızı Yağmur Göçer babasıyla Sinan Akçıl'ın tartışmasına dahil oldu. Aralarının bozuk olduğu Sinan Akçıl'a mesaj attı. Yağmur Göçer: "Babamı cezalandırdığın için teşekkür ederim" dedi

Yağmur Göçer'den Sinan Akçıl'a manidar cevap

Bir düğünde Sinan Akçıl'ın eski eşi Burcu Kıratlı'ya Sinan Akçıl'ın eski eşlerinden ve anılarından bahseden Ferhat Göçer Sinan Akçıl ile limoni oldu. Bu olayın ardından Sinan Akçıl şunları demişti:

Sinan Akçıl sosyal medya hesabında "Şarkılarımla kariyerine çok büyük katkı sağladığım bir "adamın", üstelik eşimin olduğu yerde yaptığı "Densiz" bir konuşma ile sağlam bir ilişkiye bir şey olmaz, konuşmayı yapan "kendi büyük ayıbını" düşünsün, artı 1 not: Kızım şarkısı zamanında tüm baba ve kızlara yazılmıştır. Düğünün en güzeli kadınımla bu tür olaylara her defasında beraber güldük geçtik" notunu paylaştı.

YAĞMUR GÖÇER DE OLAYA DAHİL OLDU

Kanal D'de ekrana gelen "2. Sayfa" programına konuşan Sinan Akçıl, "Ferhat Göçer'in kızı bana mesaj atti. Detaya girmek istemiyorum bu aile içi bir konu. Ferhat Göçer'in sahnede 'Kızım' şarkısına dair yaptığı talihsiz konuşmayla ilgili bir üzüntüsü olmuş, onu iletti. O şarkıyı çok seviyormuş" şeklinde konuşurken programda verilen bilgiye göre Yağmur Göçer, Sinan Akçıl'ın telefonuna yolladığı mesajda "Babamı cezalandırdığın için sana çok teşekkür ederim" ifadesini kullandı

Yağmur Göçer'den Sinan Akçıl'a manidar cevap

FERHAT GÖÇER KAÇ KEZ EVLENDİ EŞLERİ VE ÇOCUKLARI KİMDİR?

Ferhat Göçer şöhrete kadar olan süreçteki ömrüne 3 evlilik sığdırmıştı. Ferhat Göçer'in ilk ve son evliliğinden iki çocuğu var.

İlk evliliğinden kızı Yağmur Göçer son evliliğinden ise oğlu Can isminde bir oğlu bulunuyor.

Ferhat göçer ilk eşi Berna Hocaoğlu ve kızı yağmur İlk eşi Doçent Berna Hocaoğlu ile olan evliliğinden Yağmur isminde bir kızı olmuştu. 1997 doğumlu olan Yağmur Göçer şimdi 19 yaşında. Bundan iki yıl önce babasına açtığı dava ile gündeme gelmişti.

HABERE YORUM KAT