1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Yasemin Allen kendisine tecavüz etmek isteyen takipçisini ifşa etti

Yasemin Allen kendisine tecavüz etmek isteyen takipçisini ifşa etti

Oyuncu Yasemin Allen sosyal medya hesabından kendisine tecavüz etmek isteyen bir takipçisini ifşa etti. Twitter hesabından iğrenç yorumlarda bulunan takipçisini ele verdi

Yasemin Allen kendisine tecavüz etmek isteyen takipçisini ifşa etti

Birçok sinema ve dizilerde rol alan Yasemin Allen Twitter hesabından tacizci bir adamı ifşa etti. Allen: "Bana tecavüz emek istediğiyle alakalı e-mailler atıyor tip aşağıda" diyerek paylaşımda bulundu

"TECAVÜZ ETMEK İSTEDİĞİNİ SÖYLÜYOR"

Su ve Ateş,Dönerse Senindir, Şeref Meselesi ve Merhamet gibi başarılı işlerde rol alan Yasemin Kay Allen, Twitter hesabında yaptığı paylaşımda "Şu adam bana uzun zamandır tecavüz etmek istediğiyle alakalı e-mailler atıyor, mail yoluyla taciz ediyor. Tip aşağıda. Tanıyan varsa haberiniz olsun sapıktır." dedi.

Yasemin Allen kendisine tecavüz etmek isteyen takipçisini ifşa etti

"BU ADAMIN TANIDIĞI KADINLARA NE YAPABİLECEĞİNDEN ENDİŞELİYİM"

Güzel oyuncu, bu kişiyi engellemesini söyleyenlere ise şu cevap verdi "Engöllö götsön" yazacaksanız yazmayın. Engelledim zaten. Her gün atıyor neredeyse, bu adamın gerçekten tanıdığı kadınlara ne yapabileceği konusunda endişeliyim ve uyarmak istedim."

YASEMİN KAY ALLEN KİMDİR?

10 Temmuz 1989 tarihinde Londra'da doğmuştur. İngiliz asıllı sinema oyuncusu Suna Yıldızoğlu'nun kızıdır. Babası İngilizdir. Üç aylıkken annesinden boşanan babası Dudley Allen Güney Afrika'da yaşamaktadır.

Yasemin Kay Allen İlkokulu Türkiye'de okudu. 2000 yılında 11 yaşında annesiyle birlikte Avusturalya'ya gitti ve oraya yerleşti. Liseyi Avustralya'da okudu. Queensland Universitesinde Sinema Televizyon bölümünü kazandı ve 2008 yılında Kozmetik şirketi L'Oreal'in Yeni Yüz yarışmasında finalist oldu. 2008 yılında annesinin peşinden Türkiye'ye geri geldi. Sonra da Müjdat Gezen Konservatuarı Tiyatro Bölümü'nü bitirdi. İlk dizisi olan Elif adlı dizide başrol oynamıştır.

2013 yılında yazar Hande Altaylı'nın Kahperengi adlı romanından Mahinur Ergun'un senaryolaştırdığı "Merhamet" adlı dizide rol aldı. Merhamet dizisinin final yapmasıyla beraber Yasemin Allen Muhteşem Yüzyıl dizisine transfer oldu. Yasemin Allen, 2014 yılında "Şeref Meselesi" adlı dizide Şükrü Özyıldız ve Kerem Bursin ile başrolleri paylaştı.

HABERE YORUM KAT

1 Yorum