Zalim İstanbul dizisi ne zaman başlayacak? Hangi kanalda yayınlanacak? Oyuncuları kim?

Başrollerinde usta oyuncu Fkret Kuşkan'ın yer aldığı yeni dizi Zalim İstanbul izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yapımcılığını Avşar filmin üstlendiği yeni dizi merakla bekleniyor. Peki Zalim İstanbul dizisi ne zaman başlayacak? Hangi kanalda yayınlanacak? Oyuncuları kim? Konusu ne? Fragman yayınlandı mı?

Zalim İstanbul dizisi ne zaman başlayacak? Hangi kanalda yayınlanacak? Oyuncuları kim?

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Zalim İstanbul izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor. yapımcılığını Şükrü Avşar'ın üstlendiği dizinin konusu ilk bölüm yayınlanmadan ilk çekti. Başrollerinde; Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay, Simay Barlas, Berker Güven, Bahar Şahin, Sera Kutlubey, İdris Nebi Taşkan, Ayşen Sezerel ve Gamze Demirbilek’in yer aldığı dizide bir çok ünlü ve başarılı isim bir araya geldi. Peki Zalim İstanbul dizisi ne zaman başlayacak? Hangi kanalda yayınlanacak? Oyuncuları kim? Konusu ne? Fragman yayınlandı mı? İşte tüm bu soruların cevabı haberimizde...

10299808-728xauto.jpg

ZALİM İSTANBUL DİZİSİ ÇEKİMLERİ HANGİ İLDE YAPILIYOR?

Çekimleri Antakya’da başlayan dizinin yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan otururken, öykü ve senaryosu ise Sırma Yanık’a ait.

5c67e054ae298b84f283d98f.jpg

'ZALİM İSTANBUL' KONUSU

“Kimse sınanmadığı günahın masumu değildir” diyerek yola çıkan Zalim İstanbul’un genel hikaye ve künyesi ise şöyle; Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul’da; üç çocuğu ile Antakya’da yaşayan Seher’in, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak.

ÇEKİMLERE BAŞLANDI

Zalim İstanbul dizisinin çekimleri 11 Şubat Pazartesi günü Antakya'da başlandı.

ZALİM İSTANBUL FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Zalim İstanbul dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığında haberimizde bulabilirsiniz.

ZALİM İSTANBUL DİZİSİ OYUNCULARI

Agah bey zengin bir iş adamıdır. Memleketi Artvin’den yıllar önce İstanbul’a beş parasız gelmiş sonradan çalışmış ve çok kazanmıştır. Cenk isminde bir oğlu vardır bir de bakmak zorunda olduğu yeğeni Nedim.

1-287.jpg
Mine Tugay (Şeniz)

Mine Tugay 40 yaşında olmasına rağmen Türkiye’nin en güzel kadınlarından biridir. Konya doğumlu olan Mine Tugay İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı oyunculuk mezunudur. Mine Tugay son olarak Paramparça dizisinde Asuman karakterine hayat vermiştir. Medcezir dizisinde hayat verdiği Ender karakteri en önemli rolüdür. Zalim İstanbul dizisinde oğlunu oynayan Ozan Dolunay ile Çilek Kokusu dizisinde de beraber rol almıştır.

Şeniz Agah beyin güzeller güzeli eşidir. Agah ile parası için evlenen Şeniz Agah’ın yeğeni Nedim’i evde istemez. Bu nedenle de sürekli arza çıkarır.

2-274.jpg
Ozan Dolunay(Cenk)

Mehmet Ozan Dolunay 1991 Ankara doğumludur ve 28 yaşının içindedir. Makine mühendisliği okurken oyunculuğa merak salan Mehmet Ozan Dolunay yakışıklılığı ile yapımcıların dikkatini çekmiş ve Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde hayat verdiği Barış karakteri ile ünlü olmuştur. Son dönemde ise Darısı Başımıza, Lise Devriyesi ve Yüksek Sosyete dizilerinde erkek başrol olarak yer almıştır.

Cenk Agah beyin tek oğludur bütün mirasında kardeşi Damla ile varisidir. Cenk yurt dışında eğitim almış ve ülkeye geri dönmüştür. Mert bir adam olan Cenk Amerika’da yaşaması nedeniyle kızlar tarafından havalı ama çok yakışıklı bulunur. Cenk konağın hizmetlisi Seher’in kızına aşık olacaktır.

3-221.jpg
Berker Güven (Nedim)

Berker Güven 1994 İzmir doğumlu Türk oyunudur. Babam filminde hayat verdiği karakater ile sevilen Berker Güven Vatanım Sensin dizisinde hayat verdiği Aleksi karakteri ile ismini duyurmuş ve dikkat çekmiştir. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema bölümü mezunu olan Berker Güven Zalim İstanbul dizisi ile çok büyük bir yükseliş yaşamayı bekliyor. Nedim karakteri Zalim İstanbul dizisinde çok ses getirecek bir karakter olacak.

Nedim Agah beyin yeğenidir. Bir kaza sonrası tekerlekli sandalyeye mahkum kalmıştır. Yengesi Şeniz’in kendisinin istemediğinin farkındadır.

4-183.jpg
Simay Barlas(Damla)

Simay Barlas’ı biz Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde hayat verdiği Gözde karakteri ile yakından tanıdık. Simay Barlas Zalim İstanbul dizisinde hayat vereceği Damla karakteri ile yeni bir yükseliş yaşamayı ve artık kadın başrol olarak dizilerde yer almayı beklemektedir. 1988 doğumlu olan Simay Barlas şuanda 21 yaşının içindedir. İlk oyunculuk deneyimini ise daha 17 yaşında Paramparça dizisi ile yaşamıştır.

Damla Agah beyin kızıdır. Damla annesi Şeniz’in kopyasıdır. Oldukça havalı bir kızdır. Civan ve Damla arasında bir yakınlaşma olacaktır.

5-119.jpg
Deniz Uğur (Seher)

Deniz Uğur 1974 Ankara doğumludur ve 46 yaşının içindedir. Sadece dizi oyuncusu olmayan Deniz Uğur aynı zamanda senaryo yazasu ve dublaj sanatçısı olarak da tanınır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu olan Deniz Uğur uzun yıllar Bale ile ilgilenmiştir. Yıldız Kenter ve Haldun Dormen gibi büyük tiyatrolarda görev almıştır. Son olarak İnsanlık Suçu dizisinde Emel karakterine hayat vermiş ama dizi tutmamıştır. Deniz Uğur son dönerlerde Kırgın Çiçekler dizisinde sonradan dahil olmuştur ve diziye çok katkı sağlamıştır. Aşk Zamanı, Umutsuz Ev Kadınları ve Adını Feriha Koydum Emir’in Yolu dizileri kariyerinin en başarılı dizileridir.

Seher konakta yeni işe başlayan hizmetlidir. Dünyalar güzeli iki kızı bir de oğlu vardır. Seher çocukları ile Agah beyin hizmetine girer ve yalının müştemilatında kalır.

6-081.jpg
İdris Nebi Taşkan(Civan)

İdris Nebi Taşkan 'Arkadaşlar İyidir' dizisinde hayat verdiği Eren karakteri ile izleyicinin merakını uyandırmış yetenekli bir oyuncudur. Dizinin başladığı dönemlerde Google aramasında ilk sıralarda yer alan yetenekli oyuncu Fazilet Hanım ve Kızları dizisi ile de sadece Türkiye’nin değil dizinin yayınlandığı tüm ülkelerin en çok merak ettiği oyuncuların başında yer almıştır. 1997 İstanbul Beyoğlu doğumlu olan İdris Nebi Taşkan daha 22 yaşında kariyerinin zirvesindedir.

Civan Seher’in oğludur. Fakir ama gururlu bir genç olan Civan ismi kadar civan merttir.

7-056.jpg
Sera Kutlubey(Cemre)

Sera Kutlubey 1994 İstanbul doğumlu 25 yaşında güzeller güzeli yetenekli bir dizi oyuncusudur. Haliç Üniversitesinde Tiyatro eğitimi alan güzel oyuncu 2016 yılında yer aldığı Kehribar dizisi ile çok beğenilmiştir. Son olarak ise Kanal D de izlenme rekorları kıran İsimsizler dizisinde Seher karakteri ile yer almıştır. Sera Kutlubey 52 kg ve 167 cm boyundadır.

Cemre Seher’in güzeller güzeli büyük kızıdır. Tahminlerimize göre Cemre’nin gözü havalardadır ve zengin bir koca bulup bu fakir hayatında kurtulmak ister.

8-038.jpg
Bahar Şahin(Ceren)

Bahar Şahin 1997 yılının mayıs ayında Artvin’de dünyaya gelmiştir. Zalim İStanbul hikayesinin Artvinde geçmesi Bahar Şahin için de Nostajik olacaktır; zira memleketinin hikayesini anlatan bir dizide yer alacaktır. Son olarak Lise Devriyesi dizisine kadın başrol olarak yer almıştır. Bahar Şahin 2018 de Kayıtdışı dizisinde de başrol de yer alsa da dizi tutmamıştır. O Hayat Benim dizisinde canlandırdığı Müge karakteri ile tanınmıştır.

Ceren Seher’in aklı başında, oturaklı ve akıllı olan küçük kızıdır. Gözü hiç bir zaman yükseklerde olmayan Ceren aşka da kapılarını kapatmıştır.

9-032.jpg
Ayşen Sezerel

1966 da İstanbul’da dünyaya gelen Ayşen Sezerel şuanda 53 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro mezunlarından olan Ayşen Sezerel son dönemde Umutsuz Ev Kadınları ve Ne Münasebet dizileri ile başarıyı yakalamıştır. Türkiye’nin önde gelen tiyatro oyuncularındandır.  Hayat Sevince Güzel de hayat verdiği Hatice Soylu karakteri de çok sevilmiştir. Zalim İstanbul dizisinde de havalı bir kadına hayat verecektir.

10-022.jpg
Gamze Demirbilek(Zalim İstanbul Neriman)

1968 doğumlu olan Gamze Demirbilek Ankara Üniversitesi tiyatro mezunudur. Sob dönemde Siyah Beyaz aşk, Hayat Şarkısı ve Baba Candır gibi çok önemli yapımlarda önemli rollerde yer almıştır. Hayat Şarkısı dizisinde hayat verdiği Hatice karakteri ile çok sevilmiştir.

Neriman Seher’in annesidir. Kızı ve torunları ile Artvin’den İstanbul’a gelir.

 

11-021.jpg
Zeynep Tuğçe Bayat (Ceren)

Zeynep Tuğçe Bayat son olarak Seviyor Sevmiyor dizisinde Buket karakterine hayat vermiş ve oyunculuk becerileri ile çok sevilmiştir. 8 Şubat 1990’da dünyaya gelen güzel oyuncu Zeynep Tuğçe Bayat aslen Mersinlidir. Üniversite de Hukuk eğitimi alan Zeynep Tuğçe Bayat oyunculuk becerilerinin daha iyi olduğunu fark edince oyunculuk dersleri almış ve ilk olarak reklamlarda yer almıştır. 2007 de Arka Sıradakiler dizisi ile ilk dizi deneyimi yaşayan Zeynep Tuğçe Bayat daha sonra Gönül Çelen dizisinde yer almıştır. Zeynep Tuğçe Bayat oyuncu Cansel Elçin ile sevgilidir bildiğimiz kadarı ile

12-024.jpg

 

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
Son Haberler
TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş HEDEP) Eş Genel Başkanı Tuncer Bakırhan'ı Meclis'te ziyaret etti
TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş HEDEP) Eş Genel Başkanı Tuncer Bakırhan'ı Meclis'te ziyaret etti
Kafasını soktuğu yerden çıkaramayan tilki telef oldu!
Kafasını soktuğu yerden çıkaramayan tilki telef oldu!
Balıkesir'de sahte zeytinyağı üreten şebekeye baskın!
Balıkesir'de sahte zeytinyağı üreten şebekeye baskın!
Şenol Güneş'in yeni adresi belli oldu! Güneş'ten açıklama: 'Davet bekliyorum'
Şenol Güneş'in yeni adresi belli oldu! Güneş'ten açıklama: 'Davet bekliyorum'
Çok Okunanlar
Maaşı bağlanamayan EYT'lilere çok önemli uyarı! Sigorta giriş tarihine dikkat!
Maaşı bağlanamayan EYT'lilere çok önemli uyarı! Sigorta giriş tarihine dikkat!
Bu gün hava durumu nasıl olacak? Meteorolojiden o bölgelere kuvvetli yağış uyarısı! 7 Aralık Perşembe hava durumu
Bu gün hava durumu nasıl olacak? Meteorolojiden o bölgelere kuvvetli yağış uyarısı! 7 Aralık Perşembe hava durumu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 6 yıl sonra Atina'da, tarihi görüşme fotoğraflara böyle yansıdı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 6 yıl sonra Atina'da, tarihi görüşme fotoğraflara böyle yansıdı
Araç kullanıcılarına bir sevindirici haber daha! Motorine arka arkaya ikinci indirim, Güncel İstanbul Ankara ve İzmir akaryakıt fiyatları
Araç kullanıcılarına bir sevindirici haber daha! Motorine arka arkaya ikinci indirim, Güncel İstanbul Ankara ve İzmir akaryakıt fiyatları
Yorumlananlar
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan asgari ücret açıklaması: 'En uygun asgari ücret neyse bunun kararını vereceğiz'
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan asgari ücret açıklaması: 'En uygun asgari ücret neyse bunun kararını vereceğiz'