1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Zerrin Özer yeni evlendiği Murat Akıncı'dan boşanıyor!

Zerrin Özer yeni evlendiği Murat Akıncı'dan boşanıyor!

Zerrin Özer, kendisinden 27 yaş küçük sevgilisiyle evlenmişti. 2.Sayfa programına bağlanıp dolandırıldıklarını açıklamışlardı. Zerrin Özer sessizliğini bozarak boşanma kararını verdiğini açıkladı.

Zerrin Özer yeni evlendiği Murat Akıncı'dan boşanıyor!

Ünlü sanatçı haberler üzerine boşanma kararı aldığı söyledi. 

İşte Zerrin Özer'in menajeri Kemal Aslan’ın açıklaması:

Değerli basın mensupları;

 16 Haziran Pazar günü evlenen Zerrin Özer ve Murat Akıncı hakkında iki gündür basında yer alan haberlerle birlikte evlilik birliğinin temelden sarsıldığı görülmüştür. Zerrin Özer, biraz önce bana boşanma kararını açıklamıştır. Gerekli yasal süreç için işlemler tarafımızdan başlatılmıştır.

Müge ve Gülşen'le programına Murat Akıncı tarafından dolandırılan 3 kadın canlı yayına telefon bağlandı. Telefonla bağlanan kadınlar dolandırıldığını söyledi. Kadınlardan biri açıklamalarında şunlara yer verdi:

"Murat bir kadına bebek gibi davranırdı prenses gibi bakardı ellerimi öperdi bir birinden güzel sözler söylerdi dünyada tek kadın benmişim gibi davranırdı. İnsanları çok iyi inandırırdı. İkna kabiliyeti çok yüksek bir insandı."

Diğer kadının açıklamaları ise: "Bana herkese yaptığı gibi aynı taktiği uygulamış. Çok iyi davranırdı böyle bir erkek nasıl olabilir diye düşündürmeye çalışırdı ve bunu başarırdı. Keza başarmış burada şuan Zerrin hanımı uyarmak için bunları anlatıyoruz. Onunda canı yanmasın"

"Paramı isteyince oğlumu ölümle tehdit etti" diyen Seda isimli kadından sonra bu kez iki kadın daha bir canlı yayına bağlandı. 'Esra' isimli bir kadın, Murat Akıncı'nın kendisini 20 bin lira dolandırdığını iddia etti. Sinem Hanım ise Akıncı tarafından 40 bin euro dolandırıldığını öne sürdü

VİLLA BAHÇESİNDE EĞLENCE

Zerrin Özer'in Zekeriyaköy'deki villasının bahçesinde yakın arkadaş ve akrabalarının katıldığı düğün töreninde renkli görüntüler oluştu. Yaklaşık 100 davetlinin katıldığı düğünde çifti Şehrazat, Ahmet San, Seda Akay, Kemal Aslan, Suadiye ve Özgür Aras da yalnız bırakmayan isimler arasında yer aldı.

zerrin-ozer-kendisinden-27-yas-kucuk-12151734-450-m.jpg

zerrin-ozer-kendisinden-27-yas-kucuk-12151734-1848-m.jpg

zerrin-ozer-kendisinden-27-yas-kucuk-12151734-6073-m.jpgzerrin-ozer-kendisinden-27-yas-kucuk-12151734-9192-m.jpgzerrin-ozer-kendisinden-27-yas-kucuk-12151734-9945-m.jpg

KEDİCİKLERLE FOTOĞRAFI ORTAYA ÇIKTI

Zerrin Özer'in eşi için dolandırıcı iddiaları

 MURAT AKINCA KİMDİR?

Zerrin Özer'in eşi Murat Akınca hakkında detaylı bilgi bulunmuyor. Sadece Murat Akınca'nın Zerrin Özer'den 27 yaş küçük olduğu biliniyor. 

ZERRİN ÖZER KİMDİR?

Zerrin Özer (d. 4 Kasım 1957, Ankara) Türk pop şarkıcısı. 

1970'li yılların popüler sanatçılarından Tülay Özer'in küçük kardeşi olan Zerrin Özer ilk, orta ve lise eğitimini aynı zamanda doğum yeri de olan Ankara'da tamamladı. Anne ve babasının ayrılığı çocukluk yıllarına damga vurmuş, müziğe olan tutkusu Amerikalı şarkıcı Janis Joplin hayranlığı ile büyümüştür. 

1969 yılındaki ilkokul mezuniyet töreninde ilk konserini Çankaya'da komşuları olan İsmet İnönü ile eşi Mevhibe İnönü'ye vermiş,Özer'i çok beğenen İsmet İnönü, "Aferin küçük kız, sende büyük iş var" dedi.Kendi çalışmasıyla 1975'te katıldığı bir TRT yarışmasında birinci olmuş, müzik kariyeri yolunda ablası Tülay Özer'in büyük desteğini almış, ilk plağı olan Bizler ve Sizler / Yalvarırım'ı 1976 yılında, uzun yıllar birlikte çalışacağı Kent Plak tarafından yayınlandı. 

Müzik kariyerini takip eden dönemde İstanbul Gelişim Orkestrası ile caz ve dans müziği yapan Zerrin Özer, 1979 yılında ilk dikkat çeken çalışması Esin Engin aranjeli, sözlerinde ve müziğinde Orhan Gencebay imzası bulunan "Gönül" şarkısı ile patlama yaparak, 1980 yılının en iyi 45'liği seçilen ikinci ve son çalışması Gönül / Yaman Olurum ile Altın Plak Ödülü almaya hak kazandı. 

1980 yılında ilk stüdyo albümü Seni Seviyorum adıyla piyasaya çıktı, onu aynı yıl içerisinde Sevgiler izlemiştir. 1981 yılında Ve Zerrin Özer albümüyle arabeske yönelmiş, bu yöneliş sanatçının eserlerine olan ilgiyi artırmıştır.[kaynak belirtilmeli] İlk yurt dışı konserlerini 1982 yılında Türkiye'yi tanıtmak için Paris'te 'Binbir Gece' adı altında vermiş, bir yıl sonra Olympia'da bir resital için sahne almış, yine aynı yıl Gelecek Misin? albümünü yayınlamıştır. 

Kariyerinde müzikal değişiminde gerçekleştiği seksenli yıllar Zerrin Özer için birçok albümün yayınlandığı on yıl kuşağı olmuş, sırası ile 1984'te Mutluluklar Dilerim, 1985'te Evcilik Oyunu ve Kırmızı adlı albümleri yayınlanmıştır. Kırmızı albümünde değişikliğe giderek "Eminem" ve "Dom Dom Kurşunu" şarkılarını "İntuv Ene" ve "Merhaba Ya Habeyip" adlarıyla Arapça seslendirdi. 1987 yılında son LP'si Dayanamıyorum adlı albümü çıktı. Ertesi yıl çıkan ilk CD formatında yayınlanan Dünya Tatlısı albümüyle yeniden Türk pop müziğine dönüş yaptı. 

Zerrin Özer 1991 yılında müzisyen Alper Önal'la evlenmiş kısa süren evliliği 1992 yılında bitmiştir. 2006 yılında ise Levent Süren ile evlenmiştir. 2006 yılında otobiyografisini kaleme aldığı Bir Sarışın Küçük Kız kitabı yayınlanmıştır. 

Zerrin Özer en son gelen haberlere göre doktor hatası ve heyecanı yüzünden tekerlekli sandalyeye mahkum oldu. Özer başından geçen bu durumdan sonra açıklama yaptı. Açıklamasında: "Bugüne kadar hayatımda kimse olmadı ama olmayacak şeyleri bile oldurdum. 

Benim için ölümsüzlüğün haricinde hiçbir şey imkansız değil hayatta. Güçlü olduğumu biliyorum. Kolay kolay yıkılmam. Zayıf insana da tahammülüm yok; ne kadında, ne erkekte. Ben zayıf değilim kuvvetliyim ve kuvvetli olmak zorundayım. Bu hayatta tek başıma ve tek tabancayım. Çok şey atlattım, bunu da atlatacağım." demiştir. 

Diskografi 
Seni Seviyorum (1980) 
Sevgiler (1980) 
Ve Zerrin Özer (1981) 
Gelecek misin? (1982) 
Mutluluklar Dilerim (1984) 
Kırmızı (1985) 
Evcilik Oyunu (1985) 

Dayanamıyorum (1987) 
Dünya Tatlısı (1988) 
İşte Ben (1990) 
Sevildiğini Bil (1991) 
Olay Olay (1992) 
Zerrin Özer (1996) 
Zerrin Özer 97 (1997) 

Bir Zerrin Özer Arşivi (2000) 
Ben (2002) 
Ölürüm Ben Sana (2002) 
Ve Böyle Bir Şey (2005) 
Ömür Geçiyor & Zerrin Özel (2007) 
Emanet (Sabiha Akdemir ile) (2009) 
Yerin Hazır (2016) 

HABERE YORUM KAT

1 Yorum