1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. 2018 Oscar Ödül Töreni Hangi Kanalda | Oscar Ödül Töreni Canlı İzleme Linki

2018 Oscar Ödül Töreni Hangi Kanalda | Oscar Ödül Töreni Canlı İzleme Linki

90.Oscar Ödülleri büyük bir organizasyonla sahiplerini buluyor.Adayların kıyasıya mücadele edeceği ödül töreni 4 Mart Pazar gecesi Bein Movies Oscar Hd (Bein Kanal no 1)kanalından canlı olarak yayınlanacak.

2018 Oscar Ödül Töreni Hangi Kanalda | Oscar Ödül Töreni Canlı İzleme Linki

90.Oscar Ödülleri muhteşem bir gece ile sahiplerini buluyor. 90.kez düzenlenenOscar Ödülleri'nde birçok aday kıyasıya mücadele edecek.

Hangi Kanalda Yayınlanacak?

90. Akademi Ödülleri – 2018 Oscar Ödülleri – her yıl olduğu gibi bu yılda Digitürk tarafından canlı yayınlanacak 4 Mart 2018 Pazar gecesini, 5 Mart 2018 Pazartesiye bağlayan gece canlı yayınla beIN MOVIES OSCARS HD‘de.

Yayın Akışı CANLI
4 Mart 2018 Gecesi
– Oscar Gecesi Özel Program 00.00
– Kırmızı Halı Geçiş Töreni 00.30
– Kırmızı Halı 02.30
– 90. Oscar Ödül Töreni 04.00

ÜYELİĞİNİZ VARSA OSCAR ÖDÜL TÖRENİ İZLEME LİNKİ

İŞTE OSCAR ÖDÜLLERİNDE ADAY LİSTESİ

90. Oscar – En İyi Erkek Oyuncu Adayları
-Timothée Chalamet, Call Me by Your Name
- Daniel Day-Lewis, Phantom Thread
- Daniel Kaluuya, Get Out
- Gary Oldman, Darkest Hour
- Denzel Washington, Roman J. Israel, Esq.

En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Adayları
- Willem Dafoe, The Florida Project
- Woody Harrelson, Three Billboards outside Ebbing, Missouri
- Richard Jenkins, The Shape of Water
- Christopher Plummer, All the Money in the World
- Sam Rockwell, Three Billboards outside Ebbing, Missouri

En İyi Kadın Oyuncu
- Sally Hawkins, The Shape of Water
- Frances McDormand, Three Billboards outside Ebbing, Missouri
- Margot Robbie, I, Tonya
- Saoirse Ronan, Lady Bird
- Meryl Streep, The Post

En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Adayları
- Mary J. Blige, Mudbound
- Allison Janney, I, Tonya
- Lesley Manville, Phantom Thread
- Laurie Metcalf, Lady Bird
- Octavia Spencer, The Shape of Water

En İyi Animasyon Filmi
- The Boss Baby
-The Breadwinner
- Coco
- Ferdinand
- Loving Vincent

En İyi Görüntü Yönetimi – Sinematografi Dalı Adayları
- Blade Runner 2049
- Darkest Hour
- Dunkirk
- Mudbound
- The Shape of Water

En İyi Kostüm Dalı Adayları
- Beauty and the Beast
- Darkest Hour
- Phantom Thread
- The Shape of Water
- Victoria & Abdul

En İyi Yönetmen Dalı
- Dunkirk – Christopher Nolan
- Get Out -Jordan Peele
- Lady Bird – Greta Gerwig
- Phantom Thread – Paul Thomas Anderson
- The Shape of Water – Guillermo del Toro

Belgesel Dalında En İyi Görüntü
- Abacus: Small Enough to Jail
- Faces Places
- Icarus
- Last Men in Aleppo
- Strong Island

Belgesel Dalında En İyi Konu
- Edith+Eddie
-Heaven Is a Traffi c Jam on the 405
- Heroin(e)
-Knife Skills
- Traffic Stop

En İyi Film
- Baby Driver
- Dunkirk
- I, Tonya
- The Shape of Water
- Three Billboards outside Ebbing, Missouri

2018 Oscar Ödül Töreni Hangi Kanalda | Oscar Ödül Töreni İzleme Linki

Yabancı Dilde En İyi Film
- A Fantastic Woman
- The Insult
- Loveless
- On Body and Soul
- The Square

En İyi Makyaj ve Saç Dalı Adayları
- Darkest Hour
- Victoria & Abdul
- Wonder

En İyi Film Müziği
- Dunkirk
- Phantom Thread
- The Shape of Water
- Star Wars: The Last Jedi
- Three Billboards outside Ebbing, Missouri

En Orjinal Müzik Dalı Adayları
- “Mighty River,” Mudbound
-“Mystery Of Love,” Call Me by Your Name
- “Remember Me,” Coco
- “Stand Up For Something,” Marshall
- “This Is Me,” The Greatest Showman

En İyi Film Adayları
- Call Me by Your Name
- Darkest Hour
- Dunkirk
- Get Out
- Lady Bird
- Phantom Thread
- The Post
- The Shape of Water
- Three Billboards outside Ebbing, Missouri

En İyi Prodüksüyon Dalı Adayları
- Beauty and the Beast
- Blade Runner 2049
- Darkest Hour
- Dunkirk
- The Shape of Water

2018 Oscar Ödül Töreni Hangi Kanalda | Oscar Ödül Töreni İzleme Linki

En İyi Kısa Animasyon Dalı Adayları
- Dear Basketball
- Garden Party
- Lou
- Negative Space
- Revolting Rhymes

En İyi Aksiyon – Kısa Film
- DeKalb Elementary
- The Eleven O’Clock
- My Nephew Emmett
- The Silent Child
- Watu Wote/All of Us

En İyi Ses Düzenleme Dalı Adayları
- Baby Driver
- Blade Runner 2049
-Dunkirk
- The Shape of Water
- Star Wars: The Last Jedi

En İyi Müzik Mix Dalı adayları
- Baby Driver
- Blade Runner 2049
- Dunkirk
- The Shape of Water
- Star Wars: The Last Jedi

En İyi Görsel Efekt Dalı Adayları
- Blade Runner 2049
- Guardians of the Galaxy Vol. 2
- Kong: Skull Island
- Star Wars: The Last Jedi
- War for the Planet of the Apes

En İyi Uyarlama Senaryo
- Call Me by Your Name
- The Disaster Artist
- Logan
- Molly’s Game
- Mudbound

En İyi Senaryo Dalı Adayları
- The Big Sick
- Get Out
- Lady Bird
- The Shape of Water
-Three Billboards outside

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.