1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. 4 Aylı hamile olan Bergüzar Korel sahnede şarkı söyledi

4 Aylı hamile olan Bergüzar Korel sahnede şarkı söyledi

İkinci çocuğuna hamile olan Bergüzar Korel yıllar sonra tekrar annelik duygusunu tattı. Hamileliği dolayısıyla tiyatro gösterisini iptal eden Bergüzar Korel geçen akşam sahneye çıktı

Bir mücevher markasının yüzü olan Korel, düzenlenen lansman gecesinde sahneye çıktı ve etkileyici bir performans sergiledi.

4 Aylı hamile olan Bergüzar Korel sahnede şarkı söyledi

KARNI BELİRGİNLEŞTİ

Hamileliğinin dördüncü ayında olan Korel’in keyfinin yerinde olduğu görülürken, gecede söylediği şarkılara eşi Halit Ergenç de eşlik etti.

LİMON VE ERİK AŞERDİM

Bergüzar Korel ile Halit Ergenç bir mücevher markasının reklam yüzü ünlü oldu. Ünlü çift dün akşam düzenlenen rol aldıkları reklam filmin tanıtım gecesinde magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. İkinci çocuğuna hamile olan Bergüzar Korel, "Cinsiyeti erkek. Henüz ismi belli değil ama Ali gibi sade ve eski bir isim olacak" dedi.

Bunun üzerine magazin muhabirleri "aşerme oluyor mu?" diye sordu. Güzel oyuncu, "Ali'de hiç yaşamamıştım ama bu sefer hamileliğimin ilk başlarında tuzlu ve ekşi şeylere karşı oldu, limon ve erik gibi şeylere aşerdim" cevabını verdi.

4 Aylı hamile olan Bergüzar Korel sahnede şarkı söyledi

HABERE YORUM KAT