1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. 6 Gün önce eşini kaybeden Koca Şah Damarını Keserek İntihar Etti

6 Gün önce eşini kaybeden Koca Şah Damarını Keserek İntihar Etti

Mersin'de 46 yaşındaki Gülten Palo'nun evin mutfağında tüp gazı açarak yaşamına son vermesinden 6 gün sora, eşi de intihar etti.

6 Gün önce eşini kaybeden Koca Şah Damarını Keserek İntihar Etti

Mersin'de restoran işletmeciliği yaparken iflas eden 2 çocuk annesi Gülten Palo, 24 Mart'ta evde tüp gazını açık bırakarak yaşamına son verdi.

ANNESİNİN YANINA YERLEŞMİŞTİ

Eve gelen Burhan Palo, kapıyı açar açmaz yoğun gaz kokusunu fark edince elektrik akımını kesmek üzere şalteri indirince büyük bir patlama oldu. Yaralanan Palo tedavisinin ardından taburcu olunca Halkent Mahallesi'nde oturan annesi 80 yaşındaki Gülşen Palo'nun yanına yerleşti.

Eşinin intiharından 6 gün sonra kendi canına kıydı

JİLETLE ŞAH DAMARINI KESTİ

Bugün banyoya giren Burhan Palo, uzun süre çıkmadı. Banyoya giren anne, oğlu Burhan Palo'yu kanlar içinde bulunca polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Yapılan incelemede Burhan Palo'nun jiletle şah damarını kestiği ve aşırı kan kaybı sonucu yaşamını yitirdiğini belirledi.

Eşinin intiharından 6 gün sonra kendi canına kıydı

FOTOĞRAF: Burhan Palo, evde yaşanan patlama sonrası tedavi altına alınmıştı.

SON PAYLAŞIMI

Ayrıca Palo'nun intihar etmeden 6 saat önce de sosyal medya hesabından 'Ne sağ yanımı, ne de sol yanımı bütünümü kaybettim, varını yoğumu kaybetmenin tarifi bu olsa gerek' şeklinde paylaşımda bulunduğu ortaya çıktı.

HABERE YORUM KAT