1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. 8 yaşındaki çocuk 23 Nisan şenliğinde taciz edildi

8 yaşındaki çocuk 23 Nisan şenliğinde taciz edildi

İstanbul'daki bir ilkokulda 23 Nisan kutlamaları sırasında bahçedeki şenliği fırsat bilerek okula giren şüpheli, kız öğrenciyi taciz etti.

8 yaşındaki çocuk 23 Nisan şenliğinde taciz edildi

Kartal"daki bir ilkokulda 23 Nisan kutlamaları sırasında okula giren 30"lu yaşlardaki bir kişinin, 8 yaşındaki öğrenciye tacizde bulunduğu öne sürüldü. 22 Nisan"daki olay, diğer çocukların gördüklerini öğretmenlerine anlatmasıyla ortaya çıktı. Bahçedeki şenliği fırsat bilerek okula giren şüpheli, kız öğrenciyi merdivenlerde ve boş bir sınıfta taciz etti.

 

"KAPATMAYA ÇALIŞTILAR"

Küçük kızın annesi J.G., olayın okul yönetimince kapatılmak istendiğini de öne sürdü. "Olayı müdürden değil velilerden öğrendim" diyen Anne J.G., şöyle konuştu: "Beni rehber öğretmen aradı, "Gelin acil bir şey konuşacağız" diye. Müdür odasına alıp "Kızına biri rahatsızlık vermiş, korkma" dediler. Taciz olduğunu söylemediler. Milli Eğitim Şube Müdürü gelene kadar kimseden bilgi alamadım. O da "Kızını bir kişi takip etmiş, büyütülecek bir şey yok, gerekeni yapacağım" dedi." BİMER"e de şikâyette bulunduklarını belirten Baba E.Ö. ise "Okuldakiler "Polise haber verdik" demişler ama karakola gittiğimizde kimsenin bir şeyden haberi yoktu" dedi. Küçük çocuğun ailesi tarafından olayı kapatmaya çalıştığı iddia edilen şube müdürü açıklama yapmayı reddederken, BİMER ve polisin incelemesinin yanı sıra savcılık da soruşturma başlattı.

Etiketler : , ,

HABERE YORUM KAT