1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Abdurrahim Albayrak: "Falcao transferinde taraftarın gönlü %99 rahat olsun!"

Abdurrahim Albayrak: "Falcao transferinde taraftarın gönlü %99 rahat olsun!"

Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak, Denizlispor maçından sonra Falcao transferi sorulduğunda fotoğrafın paylaşıldığına üzüldüğünü belirtip transferde ise "Taraftarların gönlü %99 rahat olsun" dedi.

Falcao geliyor mu? Gelecek mi? Geldi mi? Derken dünkü Denizli maçından sonra Abdürrahim Albayrak'tan açıklama geldi.

Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak, Denizlispor karşısında basın mensuplarına kısa bir açıklama yaptı. Albayrak, 2-0’lık yenilgi için “Eksiklerimiz vardı. Önümüzdeki haftadan itibaren seri şekilde galibiyetlere başlayacağız. Bunu nazar olarak görelim” yorumunda bulundu.

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Denizlispor'a mağlup oldukları maçın ardından transferi merakla beklenen Radamel Falcao hakkında konuştu. Albayrak, Falcao'nun büyük ihtimalle Galatasaray'a geleceğini duyurdu.

Albayrak, karşılaşmanın ardından basın mensuplarına yaptığı açıklamada, ligin ilk maçında beklemedikleri sürpriz bir mağlubiyet yaşadıklarını söyledi. İlk müsabaka olduğu için bunun telafisinin olabileceğini kaydeden Albayrak, şöyle konuştu:

"Eksiklerimiz vardı, yeni transferlerimiz katılmamıştı. En son Feghouli taş ameliyatı oldu, taş aldırdı. Eksiklerimiz vardı. Önümüzdeki haftadaki maçtan itibaren seri bir şekilde galibiyetlere başlayacağız. Bunu nazar boncuğu olarak görüyoruz. Futbolcu kardeşlerime de onu söyledim. Bir nazar olarak görelim, önümüze bakacağız. Allah'ın izniyle, iyi günler hepsi bizimle olacak."  

"TARAFTARIN İÇİ %99 RAHAT OLSUN"

Albayrak, transferi gündemde olan Radamel Falcao ile ilgili bir soru üzerine, Monaco Kulübü ile iyi bir diyaloglarının olduğunu söyledi. Monaco Kulübünün çok büyük bir kulüp ve büyük bir camia olduğunu belirten Albayrak, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Kendileriyle birbirimizi kardeş kulüp ilan ettik. En kısa zamanda Monaco Başkanı da buraya gelecek. Mustafa Cengiz başkanımızla beraber bir dostluk yemeği yiyeceğiz. Futbolcu alışverişlerinde ilk önce Monaco Kulübüyle konuşacağız, ondan sonra başka kulüplere ya satacağız ya da alacağız."

Albayrak, Falcao'nun transferi ile ilgili olarak da "Taraftarların içi yüzde 99 rahat olsun. O fotoğrafı ben vermedim. Yanlışlıkla birisi tarafından verildi ve çok üzüldüm. Ondan çok daha önemli fotoğraflar var elimde. Hem ikinci başkanla yani çok iyi bir yerdeyiz, bir problem yok diye düşünüyorum. Diagne'nin gitmemesi bu transferi engellemiyor." ifadelerini kullandı.

MUSTAFA CENGİZ NE DEMİŞTİ?

Bu arada Denizlispor maçı öncesi "Radamel Falcao önümüzdeki hafta geliyor mu?" sorusunu yanıtlayan Mustafa Cengiz, "Çalışmalar devam ediyor. Her şeyin hayırlısı. Mevlam neylerse güzel eyler. Her şeyin hayırlısı. Önümüzdeki hafta biter mi, bilemem, çalışıyoruz." dedi.

Fatih Terim'in istekleri doğrultusunda transfer yaptıklarını Mustafa Cengiz "Galatasaray diğer takımlar gibi hedeflerine varmak için kendi kendini düzenli olarak yenilemek zorunda. İki yıl şampiyon olduk ve hocamızın istekleri doğrultusunda, mali olarak kapasitemiz dahilinde transferler yapıyoruz. Dünya çapında yıldızları kadromzua kattık. Bunların Türk futbolcuna katkıda bulunmasını istiyoruz." ifadelerini kullandı.

HABERE YORUM KAT