1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Adalet Bakanlığı sitesi çöktü mü? Adalet Bakanlığı sitesine neden girilmiyor?

Adalet Bakanlığı sitesi çöktü mü? Adalet Bakanlığı sitesine neden girilmiyor?

Adalet Bakanlığı sitesi çöktü mü? Adalet Bakanlığı sitesine neden girilmiyor? soruları son dakika araştırılan konuların başında geliyor. İşte konuya ilişkin merak edilenler...

Adalet Bakanlığı sitesi çöktü mü? Adalet Bakanlığı sitesine neden girilmiyor?

Türkiye Cumhuriyeti Adalet Bakanlığı Resmi İnternet Sitesine bir süredir erişim sağlanamıyor. Peki; Adalet Bakanlığı sitesi çöktü mü? Adalet Bakanlığı sitesine neden girilmiyor?

ADALET BAKANLIĞI SİTESİ ÇÖKTÜ MÜ?

Vatandaşlar Adalet Bakanlığı'nın sitesine giriş yapamıyor. Adalet Bakanlığı personel alımı sonuçları belli olmaya başladı. Adalet Bakanlığı personel alımı kura sonuçları bugün (17 Mart 2021) açıklanıyor. Bu nedeniyle binlerce kişi Adalet Bakanlığı'nın sitesine yöneldi. Hal böyle olunca da yoğunluktan kaynaklı siteye girişlerde hatalarla karşılaşılıyor. Konuya ilişkin resmi bir açıklama gelmezken, vatandaşların gün içerisinde tekrar denemeleri halinde siteye girebilecekleri öngörülüyor. 

ADALET BAKANLIĞI KURA ÇEKİMİ SONUÇLARI BELLİ OLDU MU?

Temizlik işçisi kura çekimi 11.00'de canlı yayında gerçekleşti. Asil ve yedek listeler de böylelikle belli oldu. Net sonuçlar Adalet Bakanlığı'nın resmi istesinden gün içinde yayımlanacak. Duyuruları takip etmek için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

ADALET BAKANLIĞI DUYURULAR

Gülistan Başköy
Eğitim Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT