1. HABERLER

  2. TUZLA

  3. Ahmet Dikici; "Tertemiz Bir Siyasi Partiyiz"

Ahmet Dikici; "Tertemiz Bir Siyasi Partiyiz"

Ahmet Dikici; "Tertemiz Bir Siyasi Partiyiz"

Saadet Partisi Tuzla teşkilatı seçimlere az bir süre kala çalışmalarını hızlandırdı.Seçim çalışmaları kapsamında,

Tuzla STK Basın ve Muhtarlarla Niyazi Bey Tuzla şubesinde kahvaltıda bir araya geldi.

Kahvaltıya İstanbul Büyük Şehir Beledeye Başkan adayı Selman Esmerer Tuzla Belediye Başkan adayı Ahmet DİKİCİ, İlçe Başkanı Mustafa Önügören, Sivil Toplum Kuruluşları (STK) ve Basın katıldı.

Ahmet Dikici; "Tertemiz Bir Siyasi Partiyiz"

Bazı istatistikler deyinen Dikici; "AK Partinin 600 Dosyası,chp nin 454 MHP'nin yaklaşık 232 BDP'nin ise 90'na yakın yolsuzluk dosyası olduğunu biliyoruz. Bizim ise tek bir dosyamız yok elhamdülillah Tertemiz bir Partiyiz" dedi. Bazı projelere deyinen dikici karşılaştırma yaparak, 11 yıldır Tuzla ilçelerinde mevcut iktidarın hiçbir eserleri yok, bazı şeyler yaptılar teşekkür ederiz, il genelinde başka işler yapmış olabilirler ama tuzlada tek bir icratleri yok dedi.Dikici sözlerine şu şekilde devam etti "biz iktidara gelirsek ilk önce belediyede rüşveti kaldıracağız, rüşvet alanda verende melundur yazısını belediyenin her yerine asacağız ihalelerin tamamanı şeffaf yapacağız .taşaeron işcileri sendikalı yapacağız , Tuzlamızda Uyuşturucu bağımlığına gençlerin eğilimleri büyük burda hatayı birazda kendimizde aramımız gerek olduğunu vurgulayarak, bu genç arkadaşlarımızı sosyal kültürel anlamlarda farklı işlere sevk ediceğiz iş isdihdamı sağlıyacağız gerekirse mesleki eğitimler vereceğiz şeklinde konuştu.

Selman Esmerer "Daha İktidara Gelmeden Vatandaşa Hizmet Ettik"

Tuzla Saadet Partisini Düzenlemiş olduğu Sabah Kahvaltı programına katılan İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Başkan adayı Selman Esmerer " Daha iktidara gelmeden vatandaşa hizmet ettik" nasıl diye soracaksınız, Açıkladımız bazı projelerimizi Sayın Kadir Topbaş'ın dikkatini çekiyor dedilerki Raylı sistemi 400 Km uzağa götürceğiz. Biz mimarlarımızla dedik ki 600 km ileriye götürceğiz, 3 5 gün sonra açıklama geldi 610 km ileri götürceklerini söylediler. Bu daha bişey değil, bu şehrin en büyük problemlerinden olan otopark problemlerine değindik istatiklere baktık, dedikki bu şehrin otoparka ihtiyacı var en modern teknolojileri kullanarak otopark yapacağız, 2 3 gün sonra Kadir Bey, 100 Binlik otopark sözü verdi. diyeceğimiz odurki, biz vatandaşa hizmet için varız varsın yapsınlar vatandaşımız mutlu huzurlu olsun bizim başka bir arzumuzda niyetmiz yok çok şükür şeklinde konuştu.

%50 Suyu Ucuzlatacağız

Esmerer; Sudaki zamlara değinerek, şu şekilde konuştu "Suyu çok faiş fiyattan satıyorlar pis su arıtma bedeline vatandaş alıyorlardı fakat milletimiz tepki gösterdi kaldırttı fakat esasında o ibare kalmış olabilir ama o ibareyi toplam fiyata eklediler, biz bu fiyatı %50 indireceğiz atık su arıtma parasını vatandaşımızdan almayacağız . ÇAL-MA-YA-CAĞIZ .... Dedi.

[gallery ids="4613,4614,4615,4616,4617,4618,4619,4620,4621,4622"]

Etiketler :

HABERE YORUM KAT