1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Ailesine mezar olan daireden atlayarak yaşamına son verdi

Ailesine mezar olan daireden atlayarak yaşamına son verdi

Ailesinin 8 ferdinin yaşamını yitirdiği katliamdan ruh sağlığı hastanesinde tedavi gördüğü için ceza almadan kurtulan kadın canına kıydı.

Ailesine mezar olan daireden atlayarak yaşamına son verdi

Adana"da 2 Haziran 2009"da miras anlaşmazlığı nedeniyle 44 yaşındaki yüzünden Murat Yüksel, ablası 40 yaşındaki hemşire Nalan Yüksel, babası 64 yaşındaki İbrahim Yüksel, annesi 62 yaşındaki Günay Yüksel, yeğenleri; 6 yaşındaki Vedat Yüksel, 17 yaşındaki Halil İbrahim Kopar, 19 yaşındaki Arif Kopar, kardeşinin eşi 29 yaşındaki Ela Gül Yüksel ve kardeşi 33 yaşındaki Ali Yüksel"i öldürdü. Murat Yüksel"e, 8 kez ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası verilirken saldırı sırasında ruh sağlığı hastanesinde tedavi gören Handan Yüksel, katliamdan kurtuldu.

AYNI EVDE YAŞADI

Ailesinin 8 ferdini kaybedince geride kalan tek kardeş olan Handan Yüksel, yaşamını sürdürdüğü olayın meydana geldiği 11"inci kattaki dairenin bugün öğle saatlerinde balkonuna çıktı. Bir süre etrafı izleyen bekar olan Handan Yüksel, kendini boşluğa bıraktı. Beton zemine büyük bir gürültü ile düşen Yüksel ağır yaralandı. İhbar üzerine sevk edilen sağlık ekiplerinin müdahale ettiği genç kadın kurtarılamadı.

Psikolojik sorunları nedeniyle komşuları ile görüşmeyen ve uzun zamandan bu yana  yalnız yaşayan Handan Yüksel"in en son sabah ekmek almak için dışarı çıktığı kaydedildi. Olay Yeri İnceleme Şubesi ve uzman ekiplerin yaptığı incelemenin ardından Yüksel"in cenazesi otopsi yapılmak üzere Adana Adli Tıp Kurumu Morgu"na kaldırıldı.


 

Etiketler : ,

HABERE YORUM KAT