1. HABERLER

  2. YEREL

  3. AK Parti İstanbul'un Gizli Kahramanı Ahmet Cin Rakam Verdi

AK Parti İstanbul'un Gizli Kahramanı Ahmet Cin Rakam Verdi

Ak Parti İstanbul İl Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Ahmet Cin 7 Haziran milletvekili genel seçimlerinde partisinin başarısı için gece gündüz dur durak bilmeden çalışıyor.

AK Parti İstanbul'un Gizli Kahramanı Ahmet Cin Rakam Verdi

Bölge Gündem Özel - Ak Parti İstanbul İl  Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Ahmet Cin  7 Haziran milletvekili genel seçimlerinde partisinin başarısı için gece gündüz dur durak bilmeden çalışıyor.

Ak Parti İstanbul siyasetinde son zamanlarda yıldızı parlayan Pendikli Ahmet Cin’in yoğun bir performans sergileyerek AK Parti  seçim sürecinde teşkilatları ve seçim programı yöneterek seçime sokuyor.  En son Maltepe mitingini düzenleyen Ahmet Cin  burada  mitingin güvenliğinde, tutun dekoruna kadar denetlemiş milyonları  Başbakan Ahmet Davutoğlu ile buluşturan  gizli kahraman rolünü üstlenmişti.

img-20150525-wa0001.jpg

Seçimlere 13 gün kala fikirlerini aldığımız İl Başkan yardımcısı ve SKM başkanı Ahmet Cin, 7 Haziran seçimlerini hak ettiklerini belirterek,  “ AK Parti Tüm kademeleri ile bu seçimleri hak etti. Çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmamak üzere yoğun bir gayret içerisinde olduk.  Olmaya da devam ediyoruz.Bu bağlamda Ana kademe, Gençlik kolları ve  Kadın kolları tüm vefasını ortaya koyarak var gücüyle çok çalıştı. Çalışmaya da devam ediyor. Ben hepsinden Allah razı olsun diyorum çok teşekkür ediyorum.” ifadelerinde bulundu.

AK Parti İstanbul’da yüzde kaç oy alır sorumaza cevap veren Ahmet Cin, " İstanbul'da yüzde 55’in üzerinde bir oy alacağımıza eminiz.  Bu seçimler diğer seçimlerden çok daha önemli Yeni Anasayasa ve Başkanlık sistemi için gerekli milletvekili sayısına ulaşmamız gerekiyor. Halkımızın bu desteği AK Partiye vereceğine inancımız tam. Milletimiz yeni sivil anayasayı ve başkanlık sistemini istiyor.” şeklinde yorumladı.

Ak Parti hükümeti ile 12 yılda yapılan hizmetlerin hayal dahi edilemeyecek derecede olduğunu anlatan Cin: "Tabi bizler yatırım yaparken bazıları da boş durmuyor.  CHP yine halkın üzerinden oyun oynayarak  asgari ücretle, mazotla  bir algı operasyonu yapmaya çalışıyor. AK Parti’yi kitlesel taleplere duyarsız kaldığı gibi bir algı oluşturmaya çalışıyor fakat milletimiz bu oyunlara gelmeyecektir. Gerekli kişilere gerekli cevabı yine sandıklarda verecektir” diye konuştu.

Ahmet Cin aynı zamanda İstanbul Ak Parti’de yerel yönetimlerden sorumlu il başkan yardımcısı görevini yürütüyor.  – Haber :Yusuf Saray

 

 

HABERE YORUM KAT