1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Parti Pendik Gençlik Kongresi Yapılıyor

Ak Parti Pendik Gençlik Kongresi Yapılıyor

Ak Parti Pendik Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi 15 Şubat Pazar 17:00’da Yunus Emre Kültür Merkezinde gerçekleştirilecektir.

Ak Parti Pendik Gençlik Kongresi Yapılıyor

 

Ak Parti Pendik Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi 15 Şubat Pazar 17:00’da Yunus Emre Kültür Merkezinde gerçekleştirilecektir.

15 Şubat Pazar günü yapılacak Gençlik Kolları Kongresi ile ilgili Gençlik Kolları Başkanı Erkan Gül; “14 Ağustos 2001 tarihinde kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Bundan sonra hiç bir şey eskisi gibi olmayacak’ diyerek başlattığı siyasi mücadelede 13 yılı geride bıraktık. Geride kalan 13 yıllık siyasi mücadelenin 6 yıllık döneminde Rabbim Pendik Gençlik Kolları Başkanı olarak bu kutlu davaya hizmet etmeyi nasip etti. Pazar günü yapılacak kongremiz ile bu onurlu görevi dava arkadaşlarımdan birine devredeceğim. AK Partimizde kongreler teşkilatımızın enerji toplayıp yenilendiği , güçlendiği, yeni heyecanlar katarak yoluna devam ettiği bayramlar günleridir. Kongremiz sonucunda seçilecek yeni gençlik kolları başkanımız ve yönetimi ile Genel başkanımız ve Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’nun öncülüğünde 7 Haziran genel seçimlerinde yeni anasayımızı yapabilecek çoğunluğu sağlayabilecek seçim sonucuna ulaşmak için yekvücut olarak çalışacağız. 6 yıllık görev süremde AK Parti Pendik Gençlik Kolları teşkilatımızda görev yapmış ilçe yönetim kurulu üyelerime, mahalle başkanlarıma ve mahalle yönetimlerine katmış oldukları değer ve katkılarından dolayı her birine ayrı, ayrı teşekkür ederim. Bu duygu ve düşüncelerle 15 Şubat Pazar 17:00’da Yunus Emre Kültür Merkezi’nde gerçekleştireceğimiz Pendik Gençlik Kolları 4. Olağan İlçe kongremize tüm İlçe halkımızı davet ediyorum.” dedi.

Öte yandan genel Merkez ve il'in adayı tam olarak netleşmez ve açıklanmazken dün gece geç saatlerde sosyal paylaşım sitesinde MKYK üyesi Ersin Özsoy paylaştığı yorum ve fotoğraf gündeme oturdu.

Ersin Özsoy Fotoğrafı şöyle yorumladı; "Pendik Gençlik Kolları mulakatımızı tamamladık. Rabbim kardeşlerim için, Pendik'imiz için en hayırlısını nasip etsin."

İşte O Fotoğraf karesi;

Haber: Yusuf SARAY

10959911_10155217058125593_2530187150380995902_n.jpg

 

HABERE YORUM KAT