1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Parti Pendik'te Devir Teslim Gerçekleşti

Ak Parti Pendik'te Devir Teslim Gerçekleşti

Geçtiğimiz günler resmi olarak Pendik İlçe Başkanlığına atanan Rüstem Kabil, mevcut ilçe başkanı Turgay Kılıç’tan görevi teslim aldı.

Ak Parti Pendik'te Devir Teslim Gerçekleşti

galeriye_git-008.png

13 Ocak Salı günü yapılan devir teslim törenine Pendik Belediye Başkanı Kenan Şahin, Belediye Başkan Yardımcıları,  Ak Parti Mahalle Başkanları, Meclis Üyeleri , Mevcut ilçe Başkanı Turgay Kılıç ve görevi teslim alacak Rüstem Kabil hazır bulundu.

Turgay Kılıç ,konuşmasında birlik beraberlik mesajı vererek, “ 6 yıl ilçe başkanlığı yaptım. Yapmadığım şeyler oldu,  meclis üyesi yapamadığım, İlçe Yönetimine alamadığım arkadaşlar oldu bunun nedeni  o arkadaşların bu işe laik olmadığından değil nasip olmadığından… Ben bu anlamda bana kırılan arkadaşlarımdan şahsım adına özür diliyorum..” dedi. Yeni İlçe Başkanına yeni görevinde de başarılar dileyen Kılıç” Rüstem Ağabeyimiz partinin kurucu başkanlarından bu işi benden daha iyi yapacağına inancım tam. Biz ona destek olmaya bu kutlu davaya hizmet etmeye devam edeceğiz. ”dedi.

Görevi devralan Rüstem Kabil ise Turgay Kılıç ve ekibine  başarılı hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek, zor bir göreve geldiğinin farkında olduğunu bu görevi en iyi şekilde yapmaya gayret edeceğini söyledi. Kabil ayrıca tüm teşkilat mensuplarına desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin  ise konuşmasında Rüstem Kabil’i  çok uzun yıllar tanıdığını partini kurucularından olduğunu,  bu görevi en laiki ile yapacağını AK Parti  Pendik'in oy çıtasını  bir adım daha öne çıkaracağına inandığını belirtti.

Haber: Yusuf SARAY

img_1811.jpg

 

HABERE YORUM KAT

1 Yorum