1. HABERLER

  2. TUZLA

  3. Ak Parti Tuzla, Referandum çalışmalarına basın mensuplarıyla start verdi!

Ak Parti Tuzla, Referandum çalışmalarına basın mensuplarıyla start verdi!

Ak Parti Tuzla İlçe Başkanlığı, SKM Başkanı Erdoğan Aydın’ın Başkanlığında 16 Nisan’da yapılacak Referandum seçimleri için yerel basın mensuplarıyla start verdi.

Ak Parti Tuzla, Referandum çalışmalarına basın mensuplarıyla start verdi!

Ak Parti Tuzla İlçe Başkanlığı, SKM Başkanı Erdoğan Aydın’ın Başkanlığında 16 Nisan’da yapılacak Referandum seçimleri için  yerel basın mensuplarıyla start verdi.

Referanduma 62 gün kala Tuzla Belediyesi Ayyıldız Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen toplantıya Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın yanı sıra, Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çabuk, AK Parti Tuzla İlçe Teşkilatı Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Erdoğan Aydın, AK Parti Tuzla İlçe Kadın Kolları Başkanı Derya Bacacı, Gençlik Kolları Başkanı Hakan Yıldızcı, AK Parti Tuzla İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve yerel basın mensupları katıldı.

“BU BİR REJİM DEĞİŞİKLİĞİ DEĞİL, SİSTEM DEĞİŞİKLİĞİDİR”

Tuzla Belediye Başkanı Dr.Şadi Yazıcı, referandum seçimlerinin bir rejim değişliği olmadığını vurguluyarak, her seçimde aynı şeyi yapıyorlar geçtiğimiz yerel seçimlerde bile rejimden söz ettiler ancak ortada öyle birşey yok.Doğrusu akıl alıcak gibi değil. Bu yüzden bunu vatandaşlara sistemi iyi anlatmalıyız." dedi. Türkiye Cumhuriyeti devleti demokratik, laik bir hukuk devleti olduğunu asla ve asla bununla ilgili bir değişiklik söz konusu olmayacağını dile getiren Yazıcı  Tuzla’da 16 Nisan refendumundan yüzde 60 üzeride bir sonuç çıkacağına inandığını ifade etti.

img_3341.jpg

“TUZLA’DA YÜZDE 65 EVET ALACAĞIMIZA İNANIYORUZ”

AK Parti Tuzla İlçe Teşkilatı Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Erdoğan Aydın’da yaptığı değerlendirmede, “ Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı olduktan sonra, SKM’yi kurar kurmaz basın mensuplarımızla bir araya gelmeyi uygun bulduk. Biz Tuzla’da İnşallah yüzde 65 Evet oyu çıkacağına inanıyoruz. Biz yüzde 65 hedefi ile çalışmalarımıza başlatıyoruz” dedi.

Toplantıda ayrıca Başkan Dr. Şadi Yazıcı ve SKM Başkanı Erdoğan Aydın, basın mensuplarının Referandum ile ilgili sorularına cevaplar verdiler.

AK Parti Tuzla İlçe Teşkilatı Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanlığı tarafından düzenlenen yerel basınla buluşma toplantısında, basın mensuplarına Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi kitapçığı da dağıtıldı.

 

 

HABERE YORUM KAT