1. HABERLER

  2. KARTAL

  3. Akparti Kartalda Sevgi Yürüyüşü Yaptı

Akparti Kartalda Sevgi Yürüyüşü Yaptı

Akparti Kartalda Sevgi Yürüyüşü Yaptı

Sevgi yürüyüşüne Ak Parti Kartal İlçe Başkanı Mehdi Akman, Ak Parti Kartal Belediye Başkan Adayı Av.Temurhan Yıldız, Ak Parti Milletvekili Osman Boyraz, Ak Parti SKM Başkanı Temel Yaz, Meclis Üye Adayları, İl Yönetim Kurulu Üyesi Cihan Öztunç, Ak Parti Gençlik Kolları, Ak Parti Kadın Kolları, çok sayıda partili ve vatandaş katıldı.

Akparti Kartal Belediye Başkan Adayı Yol boyunca Karanfil dağatarak vatandaşı selamladı.

Av. Temurhan Yıldız partililerin tahriklere kapılmamalarını söyleyerek şöyle konuştu; ” Bugün bizim günümüz, yarın daha büyük bir gün olacak. Yarın İstanbul olarak Yenikapı’da yeniden tarih yazacağız. Bu yürüyüşümüz sadece sevgiden ibarettir. Bu yürüyüşümüzde kimse asla tahrik edemeyecek, kimsenin tahriklerine aldanmayacağız. Sadece sevgimizle beraber yürüyeceğiz, inşallah yarın İstanbul’da da Büyük Usta’yı bağrımıza basacağız. Taşkınlık yapmadan, trafiğe engel olmadan bu yürüyüşümüzü yapalım.” dedi.

Cevizli Çınar Caddesinden başlayan yürüyüş Saraylar Caddesinden devam ederek Kartallı Kazım Meydanına geldi. Giderek artan kalabalık için Av. Temurhan Yıldız bir kısa konuşma da Kartallı Kazım Meydanında yaptı. Av.Temurhan Yıldız şunları söyledi; “Kartallıyla bir yola çıktık; mutluyum, onurluyum. 30 Mart’tan sonra Kartal’ın kaybedeni olmayacaktır, Kartal’ın her kesimi kazanacak. Bir başka partiye gönül veren değerli kardeşlerim sizlerde kazanacaksınız, Kartal kazanacak. 30 Mart’ta Kartal’da hesaplaşma günüdür.”dedi.

“Bugün gördük ki Çınar Caddesinden başlayıp Kartal Merkeze kadar aynı çoşku ve disiplinle yürüdük. 30 Mart hedefi tam on ikiden vurma günüdür. Biz gönlümüzü ortaya koyduk,sevgimizle yola çıktık, kollarımızı açtık ama bize Kartal’ı kendilerinin malı gibi görenler, Kartal’da bir başkasına tahammül edemeyenlerin çıkardığı çirkefliği hep beraber gördük. Bu Kartal hepimizindir, hepimize yetecek kadar büyüktür. İnşallah önümüzdeki dönemde Kartal’ı hep beraber yöneteceğiz. Yarın Kartal’ın kendini gösterme günüdür, yarın İstanbul’un kendisini gösterme günüdür, yarın Başbakanımızı İstanbul’da ağırlama günüdür. Kartal beş yıl önce hiçbir hizmet yapamayan bir belediyeye bırakıldı, bunun acısını milletim çekiyor. Fakat bir hafta kaldı, bir hafta sonra Kartal’da gümbür gümbür geleceğiz. Bütün kardeşlerime bu yürümede gösterdikleri sevgiden, sağduyudan dolayı teşekkür ediyorum. Kartal durduğun yeter artık hareket zamanı!” diyerek sözlerini sonlandırdı.

Sevgi Yürüyüşünde Olay çıktı.

kaynak:kent34.net

HABERE YORUM KAT