1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ali Esenboğa: "Ülkücü Hareketin Lideri Devlet Bahçeli'dir"

Ali Esenboğa: "Ülkücü Hareketin Lideri Devlet Bahçeli'dir"

Milliyetçi Hareket Partisi Pendik İlçe Başkanlığına getirilen Ali Esenboğa, yönetim kurulu üyeleri ve gazetecilerle iftar sofrasında bir araya geldi.

Ali Esenboğa: "Ülkücü Hareketin Lideri Devlet Bahçeli'dir"

Milliyetçi Hareket Partisi Pendik İlçe Başkanlığına getirilen Ali Esenboğa, yönetim kurulu üyeleri ve gazeteciler ile iftar sofrasında bir araya geldi.

İftar programında konuşan Ali Esenboğa, Ülkücü Hareket var oldukça, ülkemiz üzerine kurulan hiçbir hain plan başarıya ulaşamayacaktır Bu sebeple hareketi bölme planları faaliyete geçirilmiştir. Değişim kisvesi altında yürütülen propaganda, ülkücü hareketi çizgisinden çıkarmanın alt yapısını oluşturma çabasıdır” dedi.

Geçtiğimiz haftalar flaş bir kararla Pendik MHP’nin başkanlığına getirilen  Ali Esenboğa Ramazan ayı vesilesiyle iftar sofrasında gazeteciler, partililer ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

“PKK DENEN LANET HERYERDE”

Konuşmasında Türk milletinin, Türkiye’yi iç  savaşa getiren terör olaylarına şahit olduğunu aktaran Esenboğa, “Şiddet ve vahşetten beslenen kanlı suratlar, milletimizin birliğine ve dirliğine göz dikmiş durumdadır. Artık tehlike üst düzeyde tehdit hepimizin yanı başındadır. PKK denen lanet dağlarda, şehirlerde, belediyelerde artık her yerde Türk milletiyle ilgili hain planlarını icra etmekle meşguldür. Aldığımız her bir şehit haberiyle yüreğimizin yandığı bu dönemin kimin eseri olduğunu konuşmaya bile gerek yok.”  diye konuştu.

“HAREKETİN LİDERİ DEVLET BAHÇELİDİR”

Parti olarak terörle yapılacak onurlu, milli ve kararlı her mücadelenin yanında ve arkasında olduklarını dile getiren Ali Esenboğa, “Milliyetçi Hareketin bu duruşu, her daim hainlerin ve dış güçlerin önünde engel teşkil etmektedir. Ülkücü Hareket var oldukça, ülkemiz üzerine kurulan hiçbir hain plan başarıya ulaşamayacaktır. Bu sebeple hareketi bölme planları faaliyete geçirilmiştir. Değişim kisvesi altında yürütülen propaganda, ülkücü hareketi çizgisinden çıkarmanın alt yapısını oluşturma çabasıdır. Bu çaba tutmayacaktır. Hiçbir paralel ve paralı el, ülkücü harekete müdahale edemeyecektir. Hareketin Lideri Sayın Devlet Bahçeli’dir. 10 temmuz günü yapılacak olan olağanüstü büyük kurultayımızda ülkücü irade yeniden tecelli edecek ve inanıyorum ki hareketin tamamı, liderimizin arkasında kenetlenecektir.

Bu mübarek akşamda aynı iftar sofrasını paylaştığımız tüm dava arkadaşlarıma teşekkür eder, tuttuğumuz oruçların Cenab-ı Allah tarafından kabul olmasını temenni ederim.
Rabbim milletimizin birliğini ve bütünlüğünü bozmaya çalışanlara fırsat vermesin ve Türk milletini korusun.” ifadelerinde bulundu. - Haber: Yusuf SARAY

img_4101.jpg

img_4075.jpgimg_4078.jpgimg_4081.jpgimg_4082.jpgimg_4085.jpgimg_4086.jpgimg_4088.jpgimg_4090.jpgimg_4092.jpg

 

HABERE YORUM KAT