1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Almeda Abazi bebeğinin ameliyatını anlatırken gözyaşlarını tutamadı

Almeda Abazi bebeğinin ameliyatını anlatırken gözyaşlarını tutamadı

Tolgahan Sayışman ile evlenen Almeda Abazi canlı yayına katıldığı programda bebeğinin rahatsızlığı hakkında konuşurken gözyaşlarını tutamadı.

Almeda Abazi bebeğinin ameliyatını anlatırken gözyaşlarını tutamadı

2.sayfa programına konuk olan Almeda Abazi, oğlu Efe'nin hastalığını anlatınca gözyaşlarına tutamadı. Dermoid kist operasyonu geçiren oğlu için çok zor günler geçirdiğini dile getirdi.

SÜTÜM KESİLİNCE PANİĞE KAPILDIM

Bebeğinin adının Efe olmasını çok istediğini söyleyen Abazi; doğumdan sonrasını ise şöyle anlattı:

"İlk başlarda Tolga bana çok yardımcı oldu, çok uykusuz geceler yaşadım. Talihsizlikler oldu ‘sütüm yetmiyor’ diye paniğe kapılmıştım zor bir süreçti. Sürekli ‘çocuk aç mı acaba’ diye düşünüyor, dualar ediyordum. Bana hastanedeyken süt testi yapıldı, ‘yeterli’ denildi eve geçince kesildi. Bu süreçte Tolga bana çok destek oldu.

9862733-728xauto.webp

Oğlum şu an 8 aylık. Daha birkaç aylıkken dermoid kist operasyon geçirdi, ömrümden ömür gitti. Bizim için çok zor günlerdi. Allah beterinden korusun, neler görüyoruz çok şükür oğlum iyi şimdi. İlk çocuğum olduğu için çok panik yaptım. Bebeklerde çok oluyormuş ama benim haberim yoktu.

Bir şişlik hissetim çevremdekilere söyledim onlarda ‘bir şey yoktur’ dedi. Ben de taktım mı takıyorum. Doktora gittik hemen ultrason çektiler ‘ufak bir kist’ dediler. Ben o an zaten panik oldum. Doktor ‘önemli bir şey değil, büyürse ameliyatla alırız’ deyince operasyonu erteletmeye çalıştım ‘küçücük çocuk, bir iki yaşına gelince olur’ diye düşünüyorduk ama daha çok belirginleşmeye başlayınca ameliyat ettirmek zorunda kaldık."

Almeda Abazi bebeğinin eşinin yer aldığı dizi Şampiyon'da minik bir rolde olmasını ise ilk başta hiç istememiş. Abazi "Çekimler boyunca kafayı yedim ama çok kalabalıktı, sürekli sis yapıyorlardı gerildim orada biraz… O an çok kızmıştım ama şimdi ‘iyi ki de olmuş’ diyorum. Onun için anı olacak" dedi.

2-12819.jpg

BİR AY SONRA BAKICI TUTTUK

Bir süre daha ekrana dönmeyi düşünmeyen oyuncu "Ben en son sunuculuk yaptım, öyle devam etmek istiyorum ama oyunculuk yapamam. Eşimi zor görüyorum, ben de oyunculuk yaparsam hiç görüşemeyiz. Bir de bebeğimi bırakmak istemiyorum.

 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT