1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. Ankara'da okullar yarın tatil mi? Yarın hangi illerde okullar tatil?

Ankara'da okullar yarın tatil mi? Yarın hangi illerde okullar tatil?

Dün geceden itibaren etkisini arttırarak hissettirmeye devam eden yoğun kar yağışı ve soğuk havadan dolayı bir çok ilde okullar tatil edilmişti. Kar yağışının halen devam ettiği Ankara'da ise okulların yarın tatil olup olmadığı merak konusu iken Valilikten konuyla alakalı henüz bir açıklama gelmedi.

Ankara'da okullar yarın tatil mi? Yarın hangi illerde okullar tatil?

Ankara 'da yarın okullar tatil mi? Yoğun kar yağışının tüm yurdu etkisi altına aldığı şu günlerde öğrenciler de bu soruyu sormaya başladı. Yoğun yağış nedeniyle bir çok ilde olduğu gibi Ankara'da da 26 Aralık Çarşamba günü okullar tatil edilmişti. Peki Ankara'da okullar yarın tatil mi? 

Dün akşam saatlerinden itibaren doğusundan batısına tüm ülkeyi etkisi altına alan kar yağışı nedeniyle bir çok ilde okullar tatil edildi. Soğuk havalar etkisini devam ettirirken Ankara'da okulların yarın tatil olacağıyla ilgili olarak henüz bir açıklama gelmedi.

Ankara'da okullar yarın tatil mi? Yarın hangi illerde okullar tatil?

ANKARA DA YARIN OKULLAR TATİL Mİ ?

Ankara Valisi Vasip Şahin; "Meteorolojik verilere göre sabaha kadar devam etmesi beklenen kuvvetli kar yağışı ve beraberinde oluşacak yoğun buzlanma nedeniyle öğrenci ve vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamamaları için yarın (Çarşamba günü) ilimiz genelinde eğitime bir gün ara verilmiştir." açıklamasını yaparak dün gece Ankara'da okulların tatil olacağını ifade etti.

27 Aralık Perşembe günü içinde okulların tatil olup olmayacağını merak eden vatandaşlar araştırmaya devam ederken Vali'den henüz yeni bir tatil açıklaması gelmedi.

Aynı şekilde kar yağışı gün boyu devam ettiği takdir de yarın yani 27 Aralık Perşembe günü de Ankara'da okulların tatil edilmesi bekleniyor.

Ankara'da okullar yarın tatil mi? Yarın hangi illerde okullar tatil?

ANKARA HAVA DURUMU

ttt-001.png

Ankara'da bugün hava bulutlu olurken aralıklarla kar yağışı yağması bekleniliyor. 

HABERE YORUM KAT