1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Arnavutköy'de ölü bulunan kadını kimin öldürdüğü ortaya çıktı

Arnavutköy'de ölü bulunan kadını kimin öldürdüğü ortaya çıktı

Arnavutköy'de battaniyeye sarılı cesedi bulunan Melahat İşbir'in oğlu Batuhan Ü. tarafından başına keserle vurularak öldürdüğü ortaya çıktı. Annesini öldürün Batuhan Ü.(20) ve cesedi taşımaya yardım eden arkadaşı Furkan S., polis tarafından gözaltına alındı.

İstanbul Arnavutköy'de mantar toplamaya giden iki arkadaş bir kısmı toprağa gömülü olan battaniyeye sarılmış bir kadın cesedi bulmuştu. Üzerinden kimlik çıkmayan cesedin,polis tarafından yapılan incelemede Melahat İşbir'e ait olduğu tespit edildi.Daha sonra olayla ilgili araştırma yapan ekipler, cinayet şüphelisi olarak İşbir'in ilk evliliğinden olan oğlu Batuhan Ü.'yi cinayet şüphelisi olarak gözaltına aldı. Batuhan Ü. sorgusunda cinayeti itiraf ederek, annesinin evde bir adamla oturduğunu gördükten sonra aralarında çıkan tartışma sonucu öldürdüğünü söyledi.

İTİRAF ETTİ: BAŞINA KESERLE VURARAK ÖLDÜRMÜŞ

Şüphelinin annesini keserle başına ve vücuduna vurarak öldürdüğü, ardından arkadaşı olan Furkan S.'yi kendisine yardım etmesi için çağırdığını söylediği belirtildi. Cinayet Büro Amirliğinde işlediği cinayeti anlatan Batuhan Ü. "Arkadaşımı çağırdım. Cesedi bir battaniyeye sararak onun otomobiline yükledik. Ormanlık alanda uygun bir yer bularak cesedi otomobilden attık. Daha sonra oradan kaçtık." dedi.

Yetkililer olayı gerçekleştiren Batuhan Ü. ile Furkan S.'nin sorgularının sürdüğünü olayın çok yönlü soruşturulduğunu söylediler.

 

HABERE YORUM KAT