1. HABERLER

  2. BİYOGRAFİ

  3. Atilla Bektaş Kimdir, Nerelidir, Nerede Doğdu? Kaç yaşında?

Atilla Bektaş Kimdir, Nerelidir, Nerede Doğdu? Kaç yaşında?

Atilla Bektaş Biyografisi, Hayatı, Özgeçmişi, Doğum yeri, Doğum Tarihi, Fotoğrafı, Atilla Bektaş Kimdir? Kaç yaşındadır? Nereli, Memleketi Neresi? Atilla Bektaş hakkında merak ettiğiniz her şey haberimizde…

Atilla Bektaş Kimdir, Nerelidir, Nerede Doğdu? Kaç yaşında?

ATİLLA BEKTAŞ KİMDİR?

Doğum tarihi : 30.Haziran.1965

Atilla Bektaş kaç yaşında : 53

Kilo & Boy :

Burcu : Yengeç

Meslek : Doktor

Atilla Bektaş doğum yeri : Merzifon, Amasya

ATİLLA BEKTAŞ BİYOGRAFİSİ

Atilla Bektaş, Gülhane Askeri Tıp Akademisine (GATA) 1982 yılında dereceli olarak girdi. 1992-1996 yıllarında GATA’da İç Hastalıkları ihtisasını 1998-2000 yıllarında GATA’da Gastroenteroloji ihtisasını tamamladı. Askeri ve sivil hastanelerde İç Hastalıklar ve Gastroenteroloji Bölüm Şefliği yaptı. Özel Akropol Hastanesi ve Magnet Hastanesinde Mide-Bağırsak ve Karaciğer konularında hasta kabul ederek çalışmaktadır.

Atilla Bektaş, 1965tarihinde Amasya’nın ilçesi Merzifon’da doğmuştur. İlköğretimini Eskişehir’de tamamlayan Atilla Bektaş, Lise eğitimini AnkaraLisesinde tamamlamıştır. 1989 yılında Gülhane Askeri Tıp Fakültesi’nden Hava Tabip Teğmen olarak mezun oldu. 1990 yılında Eskişehir’de 1. Hava Kuvveti Komutanlığında Hava ve Uzay Hekimliği uçuş tabibi olmuştur. Kıta görevini Balıkesir 9. Ana Jet Üssü’nde tamamlamıştır. Atilla Bektaş, GATA’da (Gülhane Askeri Tıp Akademisi) 1992-1996 yılları arasında İç Hastalıkları Uzmanı, ardından GATA’da 1998- 2000 yılları arasında Gastroenterohepatoloji Uzmanı oldu. Ardından Kd.Albay olarak GATA ve Ankara Hava Hastanesinde çalıştı.

GATA İç Hastalıkları Ana Bilim Dalında görevli iken ”öglisemik, hiperinsülinemik klemp tekniği”ni kullanarak. ”Obezlerde Hipokalorik Mikstİnsülin Direncine Etkisi”ni araştırdı. Ayrıca GATA Gastroenterohepatoloji BD’da ise ”Steatohepatitte (Karaciğer Yağlanması) Ursodeoksikolik Asit (UDCA) Tedavisi” üzerine tez savunmasında bulundu.

Evli ve bir kız çocuğu sahibidir.

Kaynak:Biyografi.info

HABERE YORUM KAT