1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. AYGAD’dan Bir Ziyarette Çekmeköy Belediyesine

AYGAD’dan Bir Ziyarette Çekmeköy Belediyesine

AYGAD’dan Bir Ziyarette Çekmeköy Belediyesine

AYGAD Başkanı Ümit Kahyaoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte 30 Mart yerel seçimlerde başarılarına başarı ekleyen ve yeniden seçilen Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ’ı tebrik için gittikleri ziyarette başkanın hesapta olmayan ani bir program nedeniyle Başkan Yardımcısı Şenol Çetin’i ziyaret etti.

Ziyarete AYGAD Başkanı Ümit Kahyaoğlu, Başkan Yardımcısı İbrahim Şahin, Yönetim kurulu üyelerinden Selim Akdoğan, Musa Has ve Barış Aslan katıldı.

Kahyaoğlu, Çekmeköy Belediyesi Başkan Yardımcına Dernek olarak 30 Mart sonrası Anadolu Yakasında göreve gelen Belediye Başkanlarına hayırlı olsun ziyaretlerine başladıklarını ifade ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu…

Ziyaret sıcak bir sohbet eşliğinde gerçekleşerek Çekmeköy ‘ün Belediye olmadan önceki sorunları konuşuldu. Başkan Yardımcısı Şenol Çetin yaptığı açıklamalarda göreve geldikleri süre zarfın içerisinde sosyal eğitimsel ve kültürel faaliyetlerinin yanı sıra Çekmeköy giriş ve çıkışları için 11 tane yeni bağlantı yol yaptıklarını önceden Şile’ye tek bir yol olduğunu, ulaşımda dev yatırımlar yaptıklarını söyledi... Çetin daha sonra 2009’da belediyeyi yeni aldıklarında yağmur sel felaketleri yaşadıklarını belirterek bu konularda da gerekli önlemlerin alındığını 16 km yağmur suyu kanalı yaptıklarını artık herhangi bir altyapı sorunun kalmadığını dile getirdi..Son olarak Başkan Yardımcısı Şenol Çetin Derneğin bu ziyaretinden memnun kaldığını belirterek derneğin her türlü ihtiyacı olduğunda destek sağlamak için ellerinden ne geliyorsa yapmaya hazır olduklarını belirtti.

Ziyaret toplu resim törenin ardından son buldu…

Haber : Yusuf SARAY

 

aygad toplu resim

aygad

ibrahim şahin

selim akdoğan

ümit kahyaoğlu

HABERE YORUM KAT