1. HABERLER
  2. BİYOGRAFİ
  3. Aykutalp Derkan kimdir? Kaç yaşında? Nereli?

Aykutalp Derkan kimdir? Kaç yaşında? Nereli?

Galatasaray'da Divan Kurulu başkanlığı seçimlerinde aday olan Niyazi Yelkencioğlu'nun hayatı merak ediliyor. Peki Aykutalp Derkan kimdir? Kaç yaşında? Nereli?

Aykutalp Derkan kimdir? Kaç yaşında? Nereli?

Galatasaray'da başkanlık seçimi öncesi  Divan Kurulunun başkanlık seçimi başladı. Seçimde yarışan iki adaydan biri olan Niyazi Yelkencioğlu'nun biyografisi internet arama motorlarında araştırılıyor. Bizlerde bu kapsamda Niyazi Yelkincioğlu kimdir? Kaç yaşında? Nereli?  sorularının yanıtlarını araştırıyor.

AYKUTALTP DERKAN KİMDİR? KAÇ YAŞINDA? NERELİ?

Aykutalp Derkan, 1959 yılında Gaziantep'te dünyaya geldi. Galatasaray Lisesi'nde gördüğü eğitimden sonra  İTÜ Makina Fakültesi Sanayi Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. 1985 yılında İTU İşletme Mühendisliği bölümünü yüksek lisans derecesiyle bitirdikten sonra 2005 yılına kadar özel sektörde mühendis ve yönetici olarak çalışmıştır.  Aykutalp Derkan, 2005 yılından itibaren ise, yönetim danışmanı ve verimlilik uzmanı olarak hizmet vermektedir.

62 yaşındaki Aykutalp Derkan, 2009 yılında Kulüp Divan üyeliğine hak kazanan Aykutalp Derkan, 2012-2018 yılları arasında Divan Sekreter üyesi olarak görev yaptı. Derkan, Fransızca ve İngilizce bilmektedir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT