1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Ayşegül Işık kimdir? Mustafa Sandal ile sevgili mi?

Ayşegül Işık kimdir? Mustafa Sandal ile sevgili mi?

Ünlü popçu Mustafa Sandal, Ceren Hindistan haberlerini yalanlarken gizemli güzelle çekildiği fotoğraf hala kafaları kurcalamaya devam ediyor. Erol Köse'nin gizemli güzelin Ayşegül Işık olduğunu söylemesi üzerine vatandaşlar Ayşegül Işık kimdir, kaç yaşındadır? gibi araştırmalara başladı. İşte bu aşkın detayları...

Ayşegül Işık kimdir? Mustafa Sandal ile sevgili mi?

Ünlü popçu Mustafa Sandal, Ceren Hindistan haberlerini yalanlarken gizemli güzelle çekildiği fotoğraf hala kafaları kurcalamaya devam ediyor. Erol Köse'nin gizemli güzelin Ayşegül Işık olduğunu söylemesi üzerine vatandaşlar Ayşegül Işık kimdir, kaç yaşındadır? gibi araştırmalara başladı. İşte Mustafa Sandal, Ceren Hindistan, Ayşegül Işık aşk üçgenin detayları...

Ayşegül Işık kimdir? Mustafa Sandal ile sevgili mi?

Emina Jahovic ile 10 yıllık evliliğin Haziran ayında sonlandıran Mustafa Sandal'ın Ceren Hindistan ile aşk yaşadığı konuşuluyordu. Ancak Erol Köse, bu kişinin Ceren Hindistan değil Ayşegül Işık olduğunu iddia etti. Ayşegül Işık'ın Mustafa Sandal'ın teknesinde fotoğraf paylaştığını belirten Erol Köse, aynı zamanda ünlü popçunun köpeği Lucky ile Ayşegül Işık'ın paylaşım yaptığını söyledi. Erol Köse'nin bu iddialarının ardından Ayşegül Işık'ın Instagram hesabını kapatması da oldukça şaşırttı. Erol Köse, Mustafa Sandal'ın Emina Jahovic'i sık sık aldattığını ünlü çiftin bu sebeple ayrıldığını iddia etti.

Ayşegül Işık kimdir? Mustafa Sandal ile sevgili mi?

AYŞEGÜL IŞIK KİMDİR?

Erol Köse, Mustafa Sandal'ın gizemli aşkının Ayşegül Işık adlı genç bir kız olduğunu öne sürdü. İkiliyi Göcek tatilinde aynı gün ve aynı yerden yaptıkları paylaşımlar ele verdi. Ayşegül Işık, gizli aşk ortaya çıkınca panikleyip önce sosyal medya hesabını gizleyip sonra kapattı. Bir dönem Ataköy'deki bir AVM'de manikürcülük yapan daha sonra da ablası ile butik açan Ayşegül Işık'ın sosyal medya hesabını kapatması ise iddiayı doğrular gibi.

Ayşegül Işık kimdir? Mustafa Sandal ile sevgili mi?

HEVESİ KURSAĞINDA KALDI!

Ceren Hindistan, fotoğraftaki güzelin kendisi olduğu iddia edilince Musti'den sosyal medyada aşk mesajları aldığını itiraf etmişti. Mustafa Sandal'ın bu paylaşımındaki güzelin Ceren Hindistan olduğu konuşulmuş; ancak popçu, bu iddiayı jet hızıyla yalanlamıştı.

Ayşegül Işık kimdir? Mustafa Sandal ile sevgili mi?

POLEMİĞİ ATEŞLEYEN YORUM

Emina Jahovic'le aşkını geçen günlerde yaptığı paylaşımla ilan eden Sadettin Saran ise ilişkiyi konuşmaktan kaçınıyor. Öte yandan; önceki gün bir röportajında "Özel hayatımla ilgili konuşmayacağım, her şey ortada" diyen 54 yaşındaki iş insanı, bir takipçisinin şu yorumunu beğenerek ise şaşırttı: "Eşini aldattığı haberleriyle defalarca gündem olan Sandal; efendi adam olarak lanse edilirken Saran, evli olduğu süre boyunca hiçbir aldatma haberine karışmadığı halde çapkın adam olarak lanse ediliyor. Oysa ki Saran'ın ilişkilerine bakıldığında hepsinin uzun süreli ciddi ilişkiler olduğu görülebilir." Aylardır aşklarını gizleyen Emina Jahovic ile Sadettin Saran'ın basının karşısına ne zaman geçeceği merak ediliyor.

Ayşegül Işık kimdir? Mustafa Sandal ile sevgili mi?Ayşegül Işık kimdir? Mustafa Sandal ile sevgili mi?

HABERE YORUM KAT