1. HABERLER
  2. İÇ HABERLER
  3. Bağcılar Belediye Başkanı'ndan genç çifte nikah sözü

Bağcılar Belediye Başkanı'ndan genç çifte nikah sözü

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Bağcılar'da Covid-19 denetimlerinde bulundu. Denetimler sırasında bir kafede oturan genç çift, Çağırıcı’dan nikahlarını kıyması için söz aldı.

Bağcılar Belediye Başkanı'ndan genç çifte nikah sözü

Bağcılar'da Covid-19 denetimleri gerçekleştirildi. Denetimlere katılan Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı ve Bağcılar Kaymakamı Mustafa Eldivan da katıldı. Cadde ve sokaklarda yürütülen denetimlerde işletmeler mercek altına alındı. Bir kafede oturan genç çift, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı'yı görünce nikahlarını kıyması için başkandan söz aldı. Genç çiftin 13 Nisan’da kıyılacak olan nikahta, çiftin şahitliğini ise Bağcılar Kaymakamı Mustafa Eldivan yapacak.

"GÜZEL BİR SÜRPRİZ OLDU"

Gerçekleştirilen denetimde, Güneşli Mahallesi Cumhuriyet Caddesi'ndeki kafe ve restoranlarda incelendi. HES Kodu uygulaması ve sosyal mesafe kurallarının uygulanıp uygulanmadığı denetlendi. Evlilik hazırlığında olan ve nikah kıyma sözü alan genç çift ile Çağırıcı arasında sohbet gerçekleştirildi. 

Aldıkları nikah sözü ile çok mutlu olduklarını dile getiren çiftten Volkan Mutlu, “Çok büyük bir tesadüf oldu. Nikah sarayından günümüzü aldık ve çay içmek için buraya girdik. Denetlemeye denk gelince şaşırdık ama böylesine güzel biteceği aklımıza gelmezdi. Başkanımızla tanıştık çok mutlu olduk” dedi.
 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT