1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Bakırköy'de siyanürle intihar eden babanın mesajı ortaya çıktı!

Bakırköy'de siyanürle intihar eden babanın mesajı ortaya çıktı!

Bakırköy'de siyanürle intihar eden babanın bir yakınına göndermek üzere olduğu mesajı ortaya çıktı. Mesajda "Önce eşimi ve çocuğumu zehirleyip sonra kendim intihar edeceğim" ifadeleri yer aldı. Öte yandan yapılan incelemelerde aile bireylerinin kanında öldürücü düzeyde siyanür tespit edildi.

 Bakırköy'de siyanürle intihar eden babanın bir yakınına göndermek üzere olduğu mesajı ortaya çıktı. Bakırköy'de evde ölü bulunan Bahattin Delen eşi Zübeyde Delen ve çocukları Ali Delen'in cenazesi Alibeyköy Gasilhanesi'ne getirildi. Bahattin Delen'in telefonunda, "Önce eşimi ve çocuğumu zehirleyip sonra kendim intihar edeceğim" şeklinde mesaj olduğu öğrenildi.

BAKIRKÖY'DE SİYANÜRLE İNTİHAR EDEN BABANIN MESAJI

Adli Tıp Kurumu'ndaki ilk incelemede Bahattin Delen, Zübeyde Delen ve Ali Delen'de siyanür alımına bağlı değişimler dışında başlıca patolojik bulgu saptanamadığı belirtildi. Delen ailesine yapılan kan testinde, öldürücü düzeyde siyanür tespit edildiği kaydedildi.

"ÖNCE EŞİMİ VE ÇOCUĞUMU ZEHİRLEYİP..."

Baba Bahattin Delen'in telefonunda yapılan inceleme ise bir yakınına hitaben yazdığı ancak gönderilmeyen kayıtlı mesajda "Önce eşimi ve çocuğumu zehirleyip sonra kendim intihar edeceğim" yazdığı belirlendi.

Öte yandan cenazeler Adli Tıp Kurumu Morgu'ndan alınarak, Alibeyköy Gasilhanesi'ne götürüldüi. Cenazelerin yarın öğle namazı sonrası Fatih Camii'nde düzenlenecek cenaze töreniyle son yolculuklarına uğurlanacakları öğrenildi.

Bakırköy'de siyanürle intihar eden babanın mesajı ortaya çıktı!

HABERE YORUM KAT