1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Banu Alkan'ın hayalindeki erkek: Yakışıklı, temiz ve mis kokulu

Banu Alkan'ın hayalindeki erkek: Yakışıklı, temiz ve mis kokulu

Bir klinikte görüntülenen Banu Alkan, muhabirlerle sohbet ederken hayalindeki erkek profilini anlattı. Banu Alkan, hayatımda olacak kişi "Yakışıklı, temiz bir insan ve mis kokulu olmalı" dedi.

Banu Alkan'ın hayalindeki erkek: Yakışıklı, temiz ve mis kokulu

Güzellik salonunda gözüken ve 'ip askı yüz germe' hakkında bilgi alan Alkan, muhabirlerle sohbet etti. Sohbet esnasında hayalindeki erkeği açıkladı.

"BÜLENT ERSOY'A ISTAKOZ YEMEYİ BEN ÖĞRETTİM"

Banu Alkan'a, yılbaşında kulisine İspanya'dan ıstakoz isteyen Bülent Ersoy soruldu. Alkan "Bülent Ersoy ıstakozu benden öğrendi. Vietnam'da nasıl ıstakoz yenileceğini ona ben gösterdim. Ben kulise salmon (somon), eski bir mikrofon ve de sadece su istiyorum. Ben masrafsızım" dedi.

Banu Alkan'ın hayalindeki erkek: Yakışıklı, temiz ve mis kokulu

GÜZELLİK SIRRIM ÇOK İYİ BİR UYKU

Dr. Yalçın Gürsoy ve Okan Ökmen'den temporal ip askı yüz germe tedavisi hakkında bilgi alan Banu Alkan "Türkiye'deki tek estetiksiz ünlü kadınım, 32 dişim bile bana ait" dedi ve güzellik sırlarını şu şekilde anlattı: "Benim güzellik sırlarım; önce çok iyi uyku, oksijeni yüksek ortam, iyi beslenmek, stresten kaçmak ve son olarak gül kokulu sabunla çenemden yukarı doğru ovarak banyo yapmak...

SOSYAL MEDYA FENOMENLERİ KISA ZAMANDA ÇOK KAZANIYOR

Projelerini de anlatan Banu Alkan "Yaşarken hayatımın filmini çekeceğim, yönetmen de ben olacağım. 42 tane film çektim ama bugün oynayanlar reklamlardan daha çok kazanıyorlar. Bana devamlı dizi teklifi geliyor ama ben gençliğimi yaşayamadım diye şimdi çok seçiciyim. Sosyal medya fenomenleri çok kısa zamanda para kazanıyorlar ama şöhreti kaldıramıyorlar, şımarıklıklarını kabul edemem. Onlar da tokat yiye yiye büyüyecekler" dedi.

Banu Alkan'ın hayalindeki erkek: Yakışıklı, temiz ve mis kokulu

"YAKIŞIKLI, TEMİZ BİR İNSAN VE MİS KOKULU"

Gazeteciler Banu Alkan, Hülya Avşar, Kaya Çilingiroğlu çiftinin yeniden evlenecekleri konusunu anlattı. Alkan "Birbirlerine çok yakışıyorlar tekrar evlenmelerini isterim. Benim hayatımda kimse yok aşk nothing, hayatıma girecek kişinin yakışıklı ve temiz bir insan olması gerek mis kokulu ve hijyen içinde olması gerek" yorumunu yaptı.

HABERE YORUM KAT