1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Banu Alkan,Reynmen'i övgülere boğdu

Banu Alkan,Reynmen'i övgülere boğdu

Alışveriş merkezinde görüntülenen Banu Alkan, son zamanların en çok sevilen ve dinlenen youtuberlarından biri olan Reynmen'e övgü yağdırdı.

Banu Alkan,Reynmen'i övgülere boğdu

Bir döneme damgasını vuran Türk sinemasının 'Afrodit' lakaplı güzel oyuncusu Banu Alkan, geçtiğimiz gün Kartal'daki bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Yeni şarkıcı Ela ile müzik piyasasına damga vuran ve rekorlar kıran Reynmen hakkında konuşan Alkan, övgüler yağdırdı.

REYNMEN'E ÖVGÜ YAĞDIRDI

YouTube'daki tıklanma oranıyla ünlü isimleri inandıramayan fenomen Reynmen'e bir destek de Banu Alkan'dan geldi. Genç şarkıcı hakkında fikirlerini söyleyen Alkan, "YouTuber Reynmen'i çok başarılı buluyorum. Tebrik etmek lazım kendisini bu bir büyük başarı. Kimseye konuşmak düşmez" dedi.

Banu Alkan,Reynmen'i övgülere boğdu

"HALA REYTİNGLERDE BİR NUMARAYIM"

Genç oyuncular hakkında fikirlerini söyleyen Banu Alkan, sözlerine şöyle devam etti: "Yeni nesil genç oyuncuları başarılı bulduklarım var. Fakat bir anda şöhret olup bir anda kaybolmaları da çok üzücü bir şey. Bir starın aranmaması çok kötü bir şey. Ben hayatımda hiç bunu yaşamadım çok şükür. Hala reytinglerde bir numarayım, hatta reyting kraliçesiyim"

Yeni albümü Parfüm'ü piyasaya çıkarmaya hazırlanan Banu Alkan, "Bomba gibi geliyorum" dedi.

YUSUF AKTAŞ KİMDİR?

Banu Alkan,Reynmen'i övgülere boğdu

Yusuf Aktaş Sosyal medyada Reynmen ismi ile tanınan en ünlü sosyal medya fenomenlerinin başında yer almaktadır. 1995 yılında İstanbul Bağcılar’da dünyaya gelmiştir. Bir kardeşi ve bir ablası vardır. Babasının ismi Rahmi, annesinin ise Nasibe’dir.

İlköğretimi Ahmet Kabaklı Okulunda okurken Fatih Sultan Mehmet İlköğretime nakil olmuş ve ilköğretimi orada tamamlamıştır. Daha sonra Bahçeşehir İMKB Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesine yazılmıştır. Ancak oradan da mezun olmadan Başakşehir Lisesi’ne geçiş yapmış son olarak oradan da ayrılarak açıköğretim lisesini tamamlamıştır.

Yaşantısını İstanbul Bağcılar’da sürdürmektedir. Radyo ve Televizyon Programcılığı okumaktadır. Scorp’ta çekmiş olduğu videolar ile bir anda sosyal medyanın en çok takip edilen ve dikkatleri üzerine çeken fenomeni olmayı başarmıştır. Günümüzde Youtube video sitesinde yayınladığı videolar takipçileri tarafından oldukça beğeni ile izlenmektedir. Ve her geçen gün dahada başarılı hale gelmektedir.

Sosyal medya dışında ünlü oyuncular ile de arası oldukça iyidir. Ahmet Kural ve Murat Cemcir ile birlikte Sie Liegt in Meinen Armen şarkısını söylemiş ve büyük beğeni kazanmıştır. Özellikle Biziz ve Voyovoy şarkıları ile ciddi bir mesafe katetmiştir. Ayrıca 2018 yılında dünyanın en iyi aktörlerinden Dwayne Johnson ile bir araya gelmiştir. Bu video Yusuf Aktaş’ın özellikle sosyal medya’da ne kadar önemli bir isim olduğunu da gözler önüne sermiştir. Dwayne Johnson ve The Rock ile Hong Kong’ta görüşmüştür. Youtube üzerinden yayınlanmış olan videolarının her biri milyonlarca izlenme başarısı elde etmiştir.

HABERE YORUM KAT