1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Kenan Şahin, MHP ilçe başkanı Yüksel Cebe ile soruları cevapladı

Başkan Kenan Şahin, MHP ilçe başkanı Yüksel Cebe ile soruları cevapladı

Türkiye referandum için gün sayarken Pendik’te, “EVET” kampanyasını yönelik çalışmalara artarak devam ediyor. Seçim çalışmalarına Milliyetçi hareket partisi Pendik ilçe teşkilatı da katıldı.

Başkan Kenan Şahin, MHP ilçe başkanı Yüksel Cebe ile soruları cevapladı

Türkiye referandum için gün sayarken Pendik’te, “EVET” kampanyasını yönelik çalışmalara artarak devam ediyor.  Seçim  çalışmalarına Milliyetçi hareket partisi Pendik ilçe teşkilatı da katıldı.

Pendik Belediye başkanı Kenan Şahin, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Yüksel Cebe ile bir araya gelerek referandumu anlattılar.

Seçim çalışmaları kapsamında Batı mahallesinde 23 Mart perşembe günü  yoğunlukta MHP seçmenlerinin bulunduğu bir kıraathaneyi ziyaret eden Kenan Şahin’e MHP Pendik İlçe Başkanı Yüksel Cebe’de eşlik etti. Burada referandum sürecini anlatan başkanlar, gelen  soruları da birinci ağızdan cevapladılar.

“Biz bir ve beraber oldukça hiçbir güç bize zarar veremez”

Kenan Şahin, " AK partili ve ülkücü kardeşlerimiz 16 Nisan'da birlikte evet diyecek ve güçlü Türkiye'nin önünü açacaklar, Biz bir ve beraber olduğumuz müddetçe Allah'ın izniyle hiç bir güç bize zarar veremez."diye konuştu.

“ÜLKÜCÜLERİN DURUŞU BELLİDİR”

MHP Pendik İlçe Başkanı Yüksel Cebe ise vatanın, milletin söz konusu olduğu yerde ülkücülerin duruşunun belli olduğunu söyleyerek “ vatan için millet için tercihlerinin evet’ten yana olduğunu söyledi.

17435915_10151230493774953_9138867436208833481_o.jpg

HABERE YORUM KAT