1. HABERLER
  2. İÇ HABERLER
  3. "Benimle değil telefonuyla evli" diyerek dava açtığı karısından şaşırtıcı yanıt geldi!

"Benimle değil telefonuyla evli" diyerek dava açtığı karısından şaşırtıcı yanıt geldi!

İstanbul'da yaşayan A.B., eşi N.B için sürekli telefonla uğraşıp ona şiddet uyguladığı gerekçesiyle İstanbul Aile Mahkemesine dilekçe sundu. İddiaları yalanlayan kadın, kocasına 40 bin liralık tazminat istemli karşı boşanma davası açtı.

"Benimle değil telefonuyla evli" diyerek dava açtığı karısından şaşırtıcı yanıt geldi!

İstanbul'da yaşayan 41 yaşındaki A.B. ile 48 yaşındaki Suriye uyruklu N.B. 2005 yılında evlendi. Çiftin bu evliliklerinden iki erkek çocuğu dünyaya geldi.

Geçimini mendil satarak sağlayan A.B., eşi N.B. ile evliliklerinin çekilmez bir hale dönüştüğünü iddia etti. 

"BENİMLE DEĞİL CEP TELEFONUYLA EVLİ"

İstanbul Aile Mahkemesi’ne sunduğu dilekçede A.B., eşinin sürekli telefonla uğraştığını belirterek, “Eşim adeta benimle evli değil de elindeki cep telefonuyla evli gibi." açıklamasını yaptı.

Ayrıca eşinin ona sürekli şiddet uyguladığını ve sürekli para isteyip dilenciliğe zorladığını söyleyen A.B., eşinin bu davranışları yüzünden ailesinin yanına sığındığını belirtti. 

N.B. İDDİALARI YALANLADI 

Davaya cevap veren N.B. ise iddiaların asılsız olduğunu söyleyerek eşine 40 bin liralık tazminat istemli karşı boşanma davası açtı.

N.B.'nin avukatı ise A.B.'nin eşini dilencilik yapmaya zorladığını ve kazandığı bütün paraları iç çamaşırına saklayarak eşi ve çocukların yerine kendi anne ve babasına verdiğini söyledi.

 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT