1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Beşiktaş'ta güne damgasını vuran iddia!

Beşiktaş'ta güne damgasını vuran iddia!

Siyah-beyazlı ekibin teknik direktörü Şenol Güneş'le bugün yolların ayrılacağı öne sürüldü. Açıklamanın Bursaspor maçından sonra yapılacağı iddia edildi.

Beşiktaş'ta güne damgasını vuran iddia!

İddialara göre 2 Haziran 2015’te Siyah-Beyazlı renklere imza atan deneyimli teknik adam Şenol Güneş ile yollar ayrılıyor. Buna göre de karar bugün Bursaspor maçından sonra açıklanacak.

İlk iki sezonunda Beşiktaş’ta şampiyonluk yaşayan, geçen yıldan sonra bu yıl da zirvenin uzağında kalan Şenol Güneş’in Beşiktaş ile yolları ayrılıyor.

Şenol Güneş, Beşiktaş'tan ayrılıyor mu? Şenol Güneş neden ayrılıyor?

ŞENOL GÜNEŞ, BEŞİKTAŞ'TAN NEDEN AYRILIYOR?

Deneyimli teknik adam ile Başkan Fikret Orman’ın arasının iyi olmadığı, biriken sorunların tarafları ayrılık noktasına getirdiği bildirildi. Kamuoyu önünde iki taraf uyumlu bir çalışma ortamı olduğunu söyleyen açıklamalar yapsa da kapalı kapılar ardında durumun çok farklı olduğu, sert tartışmaların yaşandığı öğrenildi. Şenol Güneş’in özellikle Beşiktaş’a gelmesinde büyük katkısı olan Ahmet Nur Çebi yönetimden ayrıldıktan sonra kendisini yalnız hissettiği ve yönetimden gereken desteği göremediği için sıkıntılı olduğu gelen bilgiler arasında.

Bugün Bursa ile Vodafone Park’ta kritik bir mücadeleye çıkacak olan Siyah-Beyazlılar’da kararın, karşılaşmanın ardından açıklanacağı bildirildi.

 

HABERE YORUM KAT