1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Beyoğlu'nda bir üniversite öğrencisi sınava yetişmek için pencereden atladı

Beyoğlu'nda bir üniversite öğrencisi sınava yetişmek için pencereden atladı

Beyoğlu'nda bir üniversite öğrencisi sınava yetişmek için pencereden atladı. Evde kilitli kalan genncin pencereden atlamak üzere iken belediyenin uzattığı sepetli vinç ile kurtarılıp sınava polis aracı ile yetiştirildi. O anlar kameralara böyle yansıdı.

Beyoğlu'nda bir üniversite öğrencisi sınava yetişmek için pencereden atladı

Beyoğlu'nda üzerine kapı kilitlenen üniversite öğrencisi genç, sınava yetişmek için pencereden atlamak istedi. Pencerede mahsur kalan genç, belediyenin uzattığı sepetli vinçle kurtarılırken sınava ise polis aracı ile yetiştirildi.

Olay, sabah saatlerinde Keçeci Piri Mahallesi, Duru Sokak'ta meydana geldi. Üniversite öğrencisi 4 katlı binanın üçüncü katındaki dairede ablasıyla yaşıyordu. İddiaya göre ablasının sabah kapıyı dışarıdan kilitleyip çıkmasıyla içeride mahsur kaldı. Vize sınavı olan genç, sınava yetişmek için pencereden sarkmak istedi. Ancak pencerede mahsur kaldı. Bu sırada yoldan tesadüfen geçen belediye ekibi genci fark etti. Genç, belediyeye ait sepetli vinçle pencereden indirildi. Üniversite öğrencisi polis aracıyla sınava götürüldü.

HABERE YORUM KAT