1. HABERLER

  2. KARTAL

  3. "Bu nasıl bir hizmet anlayışıdır?"

"Bu nasıl bir hizmet anlayışıdır?"

Kartal’da caddeller araçların mazgallara ve bozuk asfaltlara gömüldüğü yer olarak anılmaya başladı.

"Bu nasıl bir hizmet anlayışıdır?"

Kartal’da caddeller araçların mazgallara ve bozuk asfaltlara gömüldüğü yer olarak anılmaya başladı. 

Topselvi  Mahallesi’nin ana caddesinde bu sabah yaşanan görüntülere vatandaşlar isyan etme noktasına geldi. Trafiğin yoğun olarak aktığı cadde üzerinde aracı suya gömülen ve halkın yardımıyla aracını kurtarmaya çalışan sürücü Kartal Belediyesi’nin çalışmamasından şikayetçi oldu.

Özel bir firmanın dağıtıcılığını yapan A. K konuşmasında şöyle dedi''Kartal Belediyesi'nin bir çok cadde ve sokakları aynı bu görüntüleri içeriyor. Biz işimiz gereği bu caddelerden her gün geçmemiz gerekiyor, burası ana cadde olmasına rağmen,gördüğünüz gibi aracım bozuk olan asfalt yüzünden suya battı. Üç saate yakın aracımı çıkartmak için uğraşıyorum. Bu nasıl bir hizmet anlayışıdır?  Kartal Belediye Başkanı bu sokakları görmüyor mu ? diye sitemde bulundu.  

 Alt yapı eksikliğini Büyük Şehir Belediyesine fatura kesen Kartal Belediyesi Asfalt Fabrikası olmasına rağmen kendi sokak ve caddelerine hizmet götürmekten uzak bir Belediye olma yolunda çaba sarfediyor.   

 Kartal CHP Belediye Başkanı Altınok Öz’ün her fırsatta dile getirdiği ‘’Kartal’ı marka şehir haline getiriyoruz ‘’ sözü ne yazık ki Kartal  caddeleri ve sokakları için geçerlilik arzetmiyor.

Kaynak: Özgür İstanbul – Hatice Odabaş

HABERE YORUM KAT