1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Bu sefer de Rize'deki bir apartmanda çökme tehlikesi... 8 katlı bina boşaltıldı

Bu sefer de Rize'deki bir apartmanda çökme tehlikesi... 8 katlı bina boşaltıldı

İstanbul Kartal'daki 7 katlı binanın çökmesiyle birlikte 21 kişi hayatını kaybetmişti. Bu sefer de Rize'nin Yeniköy Mahallesi'nde taşıyıcı kolonlarında çatlaklar oluşan 8 katlı 21 daireli apartmanda oturanlar tahliye edildi.

Bu sefer de Rize'deki bir apartmanda çökme tehlikesi... 8 katlı bina boşaltıldı

Yeniköy Mahallesi'nde yer alan 8 katlı 31 daireli Kent Apartmanı'nın taşıyıcı kolonlarında çatlaklar olduğunu gören bina sakinleri olayı polis ve belediye ekiplerine bildirdi. Mahalleye gelen ekipler yaptığı incelemede binanın kolanlarında çatlaklar olduğunu belirledi. Tedbir amacıyla binanın hemen boşaltılması kararlaştırıldı.

Polis ve zabıta ekipleri, herkesi uyararak binayı tahliye etti. Apartman sakinleri daha önce de küçük çaplı çatlakların oluştuğu bina ile ilgili durumu yetkililere bildirdiklerini belirterek önlem alınmasını istedi. Polis binanın çevresine güvenlik şeridi çekerek giriş çıkışı kapattı.

Bu sefer de Rize'deki bir apartmanda çökme tehlikesi... 8 katlı bina boşaltıldıBu sefer de Rize'deki bir apartmanda çökme tehlikesi... 8 katlı bina boşaltıldıBu sefer de Rize'deki bir apartmanda çökme tehlikesi... 8 katlı bina boşaltıldıBu sefer de Rize'deki bir apartmanda çökme tehlikesi... 8 katlı bina boşaltıldıBu sefer de Rize'deki bir apartmanda çökme tehlikesi... 8 katlı bina boşaltıldıBu sefer de Rize'deki bir apartmanda çökme tehlikesi... 8 katlı bina boşaltıldı

HABERE YORUM KAT