1. HABERLER

  2. PENDİK

  3. “Bu Ülkenin Çimentosu MHP'dir"
“Bu Ülkenin Çimentosu MHP'dir"

“Bu Ülkenin Çimentosu MHP'dir"

1 Kasım seçim çalışmalarını sürdüren Pendik Milliyetçi Hareket Partisi seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda sivil toplum kuruluşları meslek odaları ile bir araya gelen milletvekili adayları (...)

1 Kasım seçim çalışmalarını sürdüren Pendik Milliyetçi Hareket Partisi seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda sivil toplum kuruluşları meslek odaları ile bir araya gelen milletvekili adayları Ekrem Düzgün ve Umur Arıkan 25 Ekim Pazar Günü Classes hotel’de Erkek Kuaförlerine yönelik kahvaltılı bir program da bir araya geldi.

MHP’nin İstanbul 1. Bölge 6. Sıra Pendikli milletvekili adayı Ekrem Düzgün ev sahipliğinde gerçekleşen Programa, 7. Sıra milletvekili adayı Umur Arıkan, Pendik İlçe Başkanı Serdar Okay, Mhp Pendik İlçe Yönetimi ve bölgede kuaförlük mesleğini ircaa edenler esnaflar katıldı.

Açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Serdar Okay, Ülkede bir basın problemi olduğunu vurgulayarak, Basında MHP’nin yer bulmasında sıkıntılar var. Yer bulduğunda ise farklı şekilde aksettirilmesi söz konusu. Bir algı operasyonu söz konusu. Bunu da kırmak  bizlere düşüyor. Mümkün olduğunca STK’lar Meslek odalarını bir araya getirerek gerçekleri 1. Ağızdan öğrenmesini sağlıyoruz” Dedi.

1 Kasım Seçimlerinin Pendik için farklı bir önem arz ettiğini belirten Okay, Listelerimizde 5 tane seçilebilecek yerden Pendikli milletvekili adayımız var.  Bu konunun toplum tarafından bilinmesi önem arz ediyor. Burada Partimizin Pendik’e verdiği değeri ve önemi görüyoruz. 2 vekil adayımız Ekrem bey ve  Umur bey şuan buradalar kendilerini size tanıtacaklar.” İfadelerinde bulundu.

img_9302.jpg

İlçe başkanı Okay’dan sonra konuşan Ekrem Düzgün ise kendisini tanıtarak başladığı konuşmaya şu sözlerle sürdürdü: Davetimize icabet ettiğiniz için teşekkür ederiz. Seçimler malumunuz.  Bu seçimlerde partimiz sokaklardan  çok  Sivil toplum kuruluşlarına ziyaretler yaparak gerçekleştiriyoruz. Partimizin programlarını ve  yapmak istediklerini buralarda anlatıyoruz.” Dedi.

img_9338.jpg

“BU ÜLKENİN ÇİMENTOSU MHP’dir”

Türkiye’nin komşu ülkelerinde  yaşanan olaylara dikkat çeken Düzgün, Sıfır sorun Sıfır terör ile çıkılan yolda . Durumumuz bellidir. Neredeyse hiç komşumuz kalmamıştır. Sonumuz Komşularımıza benzetilmek isteniyor. Bu ülkenin Çimentosu MHP’dir. Mhp en ufak bir çakıl taşı vermeye niyeti yoktur.  Biz Rüzgarla gelip rüzgarla gitmeyiz. 46 yıllık mazisi  olan bütün fertleri bayrak sevdası ülke sevdası tutuşan fertleriz. “diye konuştu. Günün birlik olma günü olduğunu belirten Düzgün, Mührü üç hilal’e vurma günü gelmiştir “diyerek sözlerini  sonlandırdı.

Daha sonra Söz alan milletvekili Adayı Umur Arıkan ise, Kendisinin bir diş hekimi olduğunu belirterek, İnsanlar bir kuaförlerini birde diş hekimlerini seçerken çok itinalı ve özen göstererek seçerler.  Ancak keşke vatandaşlarımız kuaföre ve diş hekimine verdiği önemi siyasette de verseler ülkemizde  bu kadar sorun olmayacaktır.” Dedi.

Türkiye’nin sorunları konuşularak bitirilemeyeceğini altını çizen Arıkan,  Sorunların çözümü Milliyetiçi Hareket  partisidir” ifadelerinde bulundu.”

img_9295.jpgimg_9298.jpgimg_9306.jpg

img_9310.jpgimg_9311.jpgimg_9318.jpgimg_9343.jpgimg_9365.jpg

 

 

 

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.