1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Bugün hava nasıl olacak? 13 Eylül 2018 | İstanbul için saat verildi

Bugün hava nasıl olacak? 13 Eylül 2018 | İstanbul için saat verildi

Meteoroloji'den gelen son dakika bilgisine göre 13 Eylül tarihinde İstanbul, Kocaeli, Yalova, Bursa çevreleri ile Çanakkale ve Balıkesir ilçelerinde kuvvetli yağış bekleniyor. İstanbul'da öğle saatlerinde başlayacak şiddetli sağanak yağış akşam saatlerine

Bugün hava nasıl olacak? 13 Eylül 2018 | İstanbul için saat verildi

Yapılan son değerlendirmelere göre, Marmara, Ege, Batı Karadeniz, Batı Akdeniz, İç Anadolu'nun kuzeybatısı, Samsun, Çorum, Sivas, Kayseri, Kahramanmaraş, Osmaniye ve Hatay kıyılarının yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların İstanbul, Kocaeli, Yalova, Bursa çevreleri ile Çanakkale ve Balıkesir'in kuzey kesimlerinde kuvvetli (21-50 kg/m2.) olması bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığı iç ve doğu kesimlerde 3 ila 6 derece artacak. Rüzgar, genellikle kuzey ve kuzeydoğu, güney ve doğu kesimlerde güney ve güneybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, İç Anadolu'nun doğusu, Doğu Anadolu'nun batısı ve Doğu Akdeniz'in iç kesimlerinde yer yer kuvvetli (40-60 Km/sa.) olarak esecek.

Bugün hava nasıl olacak? 13 Eylül 2018 | İstanbul için saat verildi

UYARILAR

KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI: İstanbul, Kocaeli, Yalova, Bursa çevreleri ile Çanakkale ve Balıkesir'in kuzey kesimlerindeki yağışların akşam saatlerinden itibaren etkisini artırarak kuvvetli (21-50 kg/m2.) olması beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

KUVVETLİ RÜZGAR UYARISI: İç Anadolu'nun doğusu ile Doğu Anadolu'nun batısı ve Doğu Akdeniz'in iç kesimlerinde yer yer kuvvetli (40-60 Km/sa.) olarak esmesi bekleniyor.

BUGÜN HAVA NASIL OLACAK? 13 EYLÜL 2018

MARMARA BÖLGESİ

Parçalı bulutlu, sabah Tekirdağ ve Çanakkale çevreleri ile zamanla bölge genelinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; İstanbul, Kocaeli, Yalova, Bursa çevreleri ile Çanakkale ve Balıkesir'in kuzey kesimlerinde kuvvetli (21-50 kg/m2.) olması bekleniyor.

BURSA °C, 28°C Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden itibaren sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; akşam saatlerinden itibaren il genelinde kuvvetli olması bekleniyor.
ISTANBUL °C, 27°C Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden itibaren sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; akşam saatlerinden itibaren il genelinde kuvvetli olması bekleniyor.
KIRKLARELI °C, 27°C Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden itibaren sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
KOCAELI °C, 26°C Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden itibaren sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; akşam saatlerinden itibaren il genelinde kuvvetli olması bekleniyor.

EGE BÖLGESİ

Parçalı bulutlu, sabah İzmir ve Manisa ile öğle saatlerinde bölge genelinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

A.KARAHISAR °C, 26°C Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden sonra sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı
DENIZLI °C, 28°C Parçalı bulutlu, öğle ve akşam saatlerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı
IZMIR °C, 30°C Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden sonra sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı
MANISA °C, 32°C Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden sonra sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

Bugün hava nasıl olacak? 13 Eylül 2018 | İstanbul için saat verildi

AKDENİZ BÖLGESİ

Parçalı ve az bulutlu, öğleden sonra Batı Akdeniz ile gece saatlerinde Kahramanmaraş, Osmaniye ve Hatay kıyılarının kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

ADANA °C, 35°C Parçalı ve az bulutlu
ANTALYA °C, 30°C Parçalı ve az bulutlu, öğleden sonra kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı
HATAY °C, 32°C Parçalı ve az bulutlu, gece saatlerinden sonra kıyı kesimleri kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı
MERSIN °C, 33°C Parçalı ve az bulutlu

İÇ ANADOLU BÖLGESİ

Parçalı bulutlu, sabah saatlerinde Ankara, Çankırı, Kırıkkale ile öğle saatlerinden sonra bölgenin kuzeybatı kesimleri, gece saatlerindeyse Çankırı, Sivas ve Kayseri çevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; bölgenin doğusunda yer yer kuvvetli (40-60 Km/sa.) olarak esmesi bekleniyor.

ANKARA °C, 25°C Parçalı bulutlu, akşam saatlerine kadar aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı
CANKIRI °C, 25°C Parçalı bulutlu, gece saatlerine kadar aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı
ESKISEHIR °C, 26°C Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden sonra sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı
KONYA °C, 28°C Parçalı bulutlu

BATI KARADENİZ BÖLGESİ

Parçalı ve çok bulutlu, bölge genelinin aralıklı ve yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

BOLU °C, 24°C Parçalı bulutlu, sabah saatlerinden itibaren aralıklı ve yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı
DÜZCE °C, 27°C Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden itibaren aralıklı ve yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı
KARABUK °C, 30°C Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden itibaren aralıklı ve yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı
ZONGULDAK °C, 25°C Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden itibaren aralıklı ve yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

Bugün hava nasıl olacak? 13 Eylül 2018 | İstanbul için saat verildi

ORTA ve DOĞU KARADENİZ BÖLGESİ

Parçalı bulutlu, Samsun ile sabah saatlerinde Çorum, gece saatlerinde Tokat çevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

AMASYA °C, 30°C Parçalı bulutlu
ORDU °C, 27°C Parçalı bulutlu
SAMSUN °C, 26°C Parçalı bulutlu, sabah ve akşam saatlerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı
TRABZON °C, 27°C Parçalı bulutlu

DOĞU ANADOLU BÖLGESİ

Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; bölgenin batısında yer yer kuvvetli (40-60 Km/sa.) olarak esmesi bekleniyor.

ERZURUM °C, 29°C Parçalı bulutlu
KARS °C, 28°C Parçalı bulutlu
MALATYA °C, 35°C Parçalı ve az bulutlu
VAN °C, 27°C Parçalı bulutlu

Bugün hava nasıl olacak? 13 Eylül 2018 | İstanbul için saat verildi

GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ

Az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

DIYARBAKIR °C, 37°C Az bulutlu
GAZIANTEP °C, 35°C Az bulutlu
SANLIURFA °C, 38°C Az bulutlu
SIIRT °C, 38°C Az bulutlu

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.