1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Burcu Kıratlı ile Sinan Akçıl boşanıyor

Burcu Kıratlı ile Sinan Akçıl boşanıyor

Bir süredir evliliklerinde problemleri olan Burcu Kıratlı ile Sinan Akçıl boşanma kararı aldı. Çift 6 Eylül Cuma günü tek celsede boşanacak.

Burcu Kıratlı ile Sinan Akçıl boşanıyor

2018'in son günlerinde Amsterdam'da sürpriz bir şekilde nikah masasına oturan Burcu Kıratlı ile Sinan Akçıl, yine yapamadı. Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesaplarından birbirini takipten çıkartarak fotoğraflarını sildi. İddiaya göre çift 6 Eylül Cuma günü tek celsede boşanıyor.

İLİŞKİYİ SİNAN AKÇIL MI BİTİRDİ?

Söylemezsem Olmaz programının iddiasına göre, Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı boşanma kararı aldı. Hatta kararı Akçıl'ın aldığı ve 1 haftadır yurt dışında olduğu öne sürüldü. Sosyal medyada birbirlerini takipten çıkarak ve fotoğrafları silerek boşanmanın sinyallerini daha önce veren çiftten bir açıklama ise henüz gelmedi.

Burcu Kıratlı ile Sinan Akçıl boşanıyor

EVİ TERK ETTİ!

Hatta kararı Akçıl'ın aldığı ve 1 haftadır yurt dışında olduğu öne sürüldü. Sosyal medyada birbirlerini takipten çıkarak ve fotoğrafları silerek boşanmanın sinyallerini daha önce veren çiftten bir açıklama ise henüz gelmedi.

Ferhat Göçer'in geçtiğimiz günlerde bir düğünde Sinan Akçıl'ın eski sevgililerinden bahsetmesi çift arasında gerilime neden olmuştu. Düğünü terk eden Burcu Kıratlı'yı eşi Sinan Akçıl ikna etmiş ancak çiftin bu olaydan sonra tartıştığı iddia edilmişti..

Akçıl, Göçer'in açıklamalarına 'densizlik yaptı' şeklinde tepki göstermişti. Aynı şekilde Göçer'de Sinan Akçıl'a sert sözlerle cevap vermişti..

Burcu Kıratlı ile Sinan Akçıl boşanıyor

AKÇIL SOYADINI SİLDİ!

'Eski sevgili' krizinden sonra Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl cephesinde yeni gelişme yaşandı.

Burcu Kıratlı sosyal medya hesabından 'Akçıl' soyadını silip Sinan Akçıl'ı da takip etmeyi bıraktı. Kıratlı'nın bu hamlesinin ardından ünlü şarkıcı da eşini takipten çıkardı..

Burcu Kıratlı ile Sinan Akçıl boşanıyorBurcu Kıratlı ile Sinan Akçıl boşanıyor

Burcu Kıratlı ile Sinan Akçıl boşanıyor

HABERE YORUM KAT