1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Can Yaman gittiği mekanda dansözle dans edip göğsüne para sıkıştırdı!

Can Yaman gittiği mekanda dansözle dans edip göğsüne para sıkıştırdı!

Son dönemlerin oldukça konuşulan ismi Can Yaman dün akşam Etiler'de bir mekana gitti ve orada yanına gelen dansözle göbek attı. Bir ara cüzdanından çıkardığı parayı dansözün göğsüne sıkıştıran yakışıklı oyuncunun bu anları çok konuşuldu.

 Genç kızların sevgilisi Can Yaman bir mekanda göbek atarken görüntülendi. Son olarak Erkenci Kuş dizisinde rol alan yakışıklı oyuncu Can Yaman, dün akşam gittiği bir mekanda yanına gelen dansözle göbek attı.

CAN YAMAN GÖBEK ATTI

Can Yaman, dün akşam yakın arkadaşlarıyla Etiler'deki bir mekana gitti. Gecede eğlenceli dakikalar yaşayan Yaman, bir ara dansözün yanına gelmesiyle şaşkına uğradı.

Can Yaman gittiği mekanda dansözle dans edip göğsüne para sıkıştırdı!

Dansöze önce oturduğu yerden eşlik eden Yaman, yanındaki arkadaşının ısrarıyla masada kalkarak göbek atmaya başladı. Keyifli halleriyle dikkat çeken Yaman, bir ara cüzdanından para çıkartarak dansözün göğsüne sıkıştırmayı da ihmal etmedi.

Can Yaman gittiği mekanda dansözle dans edip göğsüne para sıkıştırdı!

SAÇLARINI AÇIK ARTIRMAYA KOYACAK

Mekan çıkışı gazetecilerle sohbet eden yakışıklı oyuncu, Ocak ayında askere gidecek olmasıyla ilgili de konuştu. Erkenci Kuş dizisinde rol aldığı karakter gereği saçlarını uzatan ve sonrasında kestirmeyen Yaman, askere gitmeden önce kestirdiği saçlarını açık artırmaya koyacağını ve sonrasında da bağışlayacağını söyledi.

 

HABERE YORUM KAT