1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Cannes'da Dilan Çiçek Deniz Rüzgarı

Cannes'da Dilan Çiçek Deniz Rüzgarı

Cannes Film Festivali'nin açılış törenine katılan Dilan Çiçek Deniz ilgi odağı oldu. 800 bin Euro’luk mücevherleri taşırken tüm gözler ona çevrildi. İşte Dilan Çiçek Deniz'in taşıdığı o mücevherler..

Cannes'da Dilan Çiçek Deniz Rüzgarı

Geçen yıl lüks mücevher markası Messika Jewellery’nin davetiyle Cannes Film Festivali’nin kapanış törenine katılan Dilan Çiçek Deniz, bu sene bir markanın davetlisi olarak festivalin açılış törenine katıldı. Hakan Yıldırım imzalı elbisesi ile salı akşamı (14 Mart) gerçekleşen kırmızı halı geçişinde göz kamaştıran Dilan Çiçek Deniz, Messika’nın özel tasarımı takılarıyla yabancı basının da ilgisini üzerine topladı.

Cannes'ta Dilan Çiçek Deniz RüzgarıCannes'ta Dilan Çiçek Deniz Rüzgarı

Toplamda 80 karatı bulan, her biri özenle seçilmiş 250 adet damla pırlantadan yapılmış 800 bin euro değerindeki kolye, küpe ve bileklikten oluşan takıları oyuncunun yanından ayrılmayan bodyguard ekibi korudu.

AÇILIŞ FİLMİNİ İZLEDİ

Alejandro Gonzalez Innarritu'nun jüri başkanlığını üstlendiği festivalin açılışı Jim Jarmusch’ın yazdığı ve yönettiği “The Dead Don't Die” filmi ile yapıldı. Bill Murray, Adam Driver, Tilda Swinton, Chloë Sevigny, Steve Buscemi, Danny Glover, Iggy Pop, ve Selena Gomez gibi starların yer aldığı filmi Dilan Çiçek Deniz’de ünlü isimlerle birlikte izledi. Dilan Çiçek Deniz “Bu sene Cannes’a ikinci gelişim ve değerli bir tecrübe oldu benim için. Birçok önemli kişi ile tanışma ve oyunculuk adına iletişim kurma fırsatı yakaladım” dedi.

Cannes'ta Dilan Çiçek Deniz RüzgarıCannes'ta Dilan Çiçek Deniz RüzgarıCannes'ta Dilan Çiçek Deniz Rüzgarı

Cannes'ta Dilan Çiçek Deniz RüzgarıCannes'ta Dilan Çiçek Deniz Rüzgarı

 

HABERE YORUM KAT