1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Cem Yılmaz'dan şehit çocuklarına büyük destek

Cem Yılmaz'dan şehit çocuklarına büyük destek

TEYEV'e destek için düzenlenen 'Diamond Elite Platinum Plus' gösterisinde Cem Yılmaz gösteriye gelenleri gülmekten kırıp geçirdi. Sanat, cemiyet ve iş dünyasından akın edilen geceden elde edilen gelirle şehit çocuklarına destek sağlandı.

Cem Yılmaz'dan şehit çocuklarına büyük destek

Sanat, cemiyet ve iş dünyası hem TEYEV'e destek olmaya hem de 'Diamond Elite Platinum Plus' gösterisi ile kahkaha atmaya adeta akın etti. Geceden elde edilen hasılatla; 116 şehit çocuğunun yıllık üniversite eğitim bursu karşılanmış oldu.

Cem Yılmaz'dan şehit çocuklarına büyük destek

İstanbul Emniyet Müdürü Dr. Mustafa Çalışkan ve eşi TEYEV icra komitesi Başkan yardımcısı Müberra Çalışkan, Eski Sağlık Bakan Yardımcısı ve eski milletvekili Ahmet Öğütken ve icra komitesi üyesi eşi Selmin Öğütken, Rahmi Koç, Arzu Sabancı, Demet Sabancı, Ali Ağaoğlu, Nuri Develi, Ahmet Güneştekin, Aslı ve Cem Öztürk, Beyza Uyanoğlu, Merih Turan, Esra Oflaz, Emel Ayaydın, Yalçın ve Tunay Ayaydın, Talat Abdik, İpek Ayaydın, Savni ve Berrin Okçu, Ahmet Düverioğlu, Melih Mahmutoğlu, Esra Erol ve Ali Özbir,Pelin Karahan ve eşi Bedri Güntay, Gülseren ve Elif Eren, Ekin Mert Daymaz, Miray Daner, Kubilay Aka, Uraz Kaygılaroğlu, Melis İşiten, Anıl Tetik, Yusuf Çim, Esra ve Petek Ertüre, Feryal Gülman, Muharrem Topçu, Adem Demir, Saffet Emre Tonguç, Ozan Şer ile Teyev icra komitesi üyeleri Suzan Toplusoy, Şükran Güzeliş, Bahar Şer ve Berrin Yoleri geceye katılan isimlerdi.

Gecenin organizasyonunu da gerçekleştiren TEYEV Genel Sekreteri ve Yönetim Kurulu Üyesi Ayşegül Atmaca da gösteriyi icra komitesi üyesi Reyhan Kalyoncu ile birlikte izledi.

CEM YILMAZ GÜLMEKTEN KIRDI GEÇİRDİ

Gösterinin finalinde İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan sahneye çıkarak Cem Yılmaz'a teşekkür plaketi verdi. Cem Yılmaz, Emniyet teşkilatı ile buluşmaktan duyduğu mutluluğu dile getirirken, Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan da 'gülmeye ihtiyacım varmış' dedi.

Cem Yılmaz'dan şehit çocuklarına büyük destek

Cem Yılmaz, geceden elde edilen gelirin çok kıymetli bir yere gitmesinden de mutlu olduğunu belirtti. Geceden elde edilen gelirle 100'ün üzerinde şehit çocuğunun yıllık üniversite eğitim bursu karşılanmış oldu.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT