1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Cemil İpekçi Hadise'ye açtı ağzını yumdu gözünü

Cemil İpekçi Hadise'ye açtı ağzını yumdu gözünü

Cemil İpekçi bugün 2. Sayfa programının konuğu oldu. İpekçi, Hadise'nin stili olarak sorulan soru karşısında, " Hadise zevkli giyinmiyor" dedi.

Cemil İpekçi Hadise'ye açtı ağzını yumdu gözünü

Cemil İpekçi bugün 2. Sayfa programının konuğu oldu. İpekçi, Hadise'nin stili olarak sorulan soru karşısında, " Hadise zevkli giyinmiyor" ifadesinde bulundu.

Cemil İpekçi Hadise ile ilgili olarak soru karşısında açtı ağzını yumdu gözünü. İpekçi, Hadise'nin şık olmadığını ve yaşadığı ülkeden dolayı da giyim tarzının böyle olmasının normal olduğunu dile getirdi. İpekçi sözlerine ekleme yaparak Hadise hakkında yorum yapmak istemediğini dile getirerek: Hadise hakkında konuşmak istemiyorum kendi adına yaraşır yakışıyor, yarın mini etek giyer olay olur.

386664.jpg

SANATÇI İŞİYLE ANILMALI

"Bir sanatçı işiyle gündemde olmalı önemli olan yaptığın işe gündemde olmak. Bana gelmiş sen kimsin? diyor. Asıl sen kimsin? Kendi ülkesinde hiç bir şey yaşamamış Türkiye'ye gelmiş ünlü olmuşsun"

uu_3022.jpg

CEMİL İPEKÇİ HADİSE'YE NE DEMİŞTİ

Konuk olduğu programda isim vermeden Hadise hakkında sert eleştirilerde bulunan Cemil İpekçi, "Kadın mı kız mı bilmiyorum" şeklinde bir ifade kullandı.

Mesut Yar'ın sunduğu Burada Laf Çok programına konuk olan Cemil İpekçi Hadise'yi kızdıracak açıklamalarına devam etti.

İsim vermeden Hadise'yi eleştiren İpekçi, "Bir şey olsaydı kendi doğduğu ülkede bir şey olurdu. Bir yere gitmiş üçüncü yada dördüncü olmuş. Çok kötü giyiniyor. Kız kardeşi tasarımcı olmuş, keşke olmasaydı. Ondan ne şah olur, ne de şahbaz" dedi.

İpekçi sözlerine şöyle devam etti: "10 bin tane fuara katılsa o çizdiği koleksiyonlardan hiç bir şey olmaz. Ses olarak bakarsanız Allah vermeye... Kız mı kadın mı bilmiyorum. Giyiminle birazcık ol bari. Zaten yaşından çok büyük giyiniyor.

HABERE YORUM KAT