1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Ceren Kaplakarslan'ın zor anları! Annesi sevgilisi tarafından şiddet gördü

Ceren Kaplakarslan'ın zor anları! Annesi sevgilisi tarafından şiddet gördü

Manken ve oyuncu Ceren Kaplakarslan (30) ile annesi Nuray Deveci Yeşiltepe, Ceren Kaplakarslan'ın sevgilisi Temel Kankıran tarafından dövüldü. Sevgilisinin tekmeleyip tabancanın kabzasıyla yüzüne vurduğu 6 aylık hamile Kaplakarslan ve annesi, hastanede tedaviye alındı.

Ceren Kaplakarslan'ın zor anları! Annesi sevgilisi tarafından şiddet gördü

Ceren Kaplakarslan'ın annesi, sevgilisi Temel Kankıran tarafından dövüldü. Sevgilisinin tekmeleyip tabancanın kabzasıyla yüzüne vurduğu 6 aylık hamile Kaplakarslan ve annesi, hastanede tedaviye alındı. Olayın ardından teslim olan Kankıran, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

KAFAMA SİLAH DAYADI’

Olayla ilgili Ataşehir Asayiş Büro Amirliği ekipleri çalışma başlattı. Polisin ifadesine başvurduğu manken ve oyuncu Ceren Kaplakarslan, annesiyle birlikte yaşadıkları korku dolu dakikaları anlattı. Ceren Kaplakarslan, "Yaklaşık 2,5 yıl önce Temel Kankıran ile yaşamaya başladım. Kendisinden 6 aylık hamileyim. 1 yıl önce de ayrıldım. Ancak 2 ay ayrı kaldıktan sonra beni tehdit etmeye başladı. Bunun üzerine tekrar birlikte olduk. Olay günü annemle birlikte bebeğin kontrolü için hastaneye gittik. Temel beni aradı, daha sonra yanıma geldi. Hastaneden çıktık, aracıma doğru yürüdüğümüz sırada bana, 'Seninle bir şey konuşacağım' dedi. Beraber yürümeye başladık. Bu sırada Instagram ile ilgili sorular sordu. Bunun üzerine tartışmaya başladık. Belinden çıkardığı silahı kafama dayadı. Bu sırada annem araya girdi. Beni araca bindirdi" dedi.

Ceren Kaplakarslan'ın zor anları! Annesi sevgilisi tarafından şiddet gördü

Ceren Kaplakarslan'ın zor anları! Annesi sevgilisi tarafından şiddet gördü

’HAMİLE HALİMLE YERDE TEKMELEDİ’

Temel Kankıran’ın, kendisinin ardından bu kez de annesiyle tartışmaya başladığını ifade eden Ceren Kaplakarslan, "Silahın kabzasıyla anneme vurduğunu görünce aşağı inip araya girdim. Silahın kabzasıyla yüzüme vurdu. Gözümün önü şişti. Anneme de vurarak kolundan yaraladı. Ben tekrar araca bindiğim sırada annemle tekrar kavga etti. Bu sırada dışarı çıktığımda annemle ben yere düştüm. Yerde tekmelemeye başladı" diye konuştu.

Ceren Kaplakarslan'ın zor anları! Annesi sevgilisi tarafından şiddet gördü

’BEBEĞİMİ KORUMAK İSTEDİM’

Bu sırada araya çevre sakinlerinin girdiğini kaydeden Ceren Kaplakarslan, "Ben bebeğime bir şey olmasın derdindeydim. Bu sırada bizi tekmelerken vatandaşlar toplanmaya başladı. Ancak Temel’in yanında bulunan başka arkadaşı kalabalığın karışmasını engelledi. Sonra hastaneye kaldırıldık. Şükürler olsun bebeğimde bir şey yoktu, ancak kanamam olmuştu. Annemde de kırıklar olmuştu" ifadelerini kullandı.

CEREN KAPLAKARSLAN KİMDİR?

Ceren Kaplakarslan ünlü organizatör Atilla Kaplakarslan'ın kızıdır. New York Film Akademisi ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi mezunudur.1989 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir.

Ceren Kaplakarslan Rafet El Roman ile yaşadığı aşkla gündeme damgasını vurmuştur. İkilinin aşkı Rafet El Roman'ın ¨Direniyorum¨ şarkısına Venedik'te çektiği klip ile başlamıştır. Esmer güzeli olan Ceren Rafet El Roman'ın klibinde oynamasıyla ünlü şarkıcının gönlünü fetih etmiştir. Bir dönem nişanlanıp evlilik yolunda ilk adımı atan Ceren Kaplakarslan ve Rafet El Roman çifti bir süre önce yollarını ayırmışlardır. İkilinin ilişkisinin Rafet El Roman'ın çapkınlığı yüzünden bittiği gibi söylentiler ortaya konmuştur.

Rafet El Roman'ın kendisinden 21 yaş küçük olan sevgilisinin arasına manken Tuğçe Aral'ın girdiği iddiaları ortaya çıkmıştır. Ayrıca Ceren'in babası ünlü sanatçının hizmetçisini hamile bıraktığını söyleyerek ve ondanda bu hareketi beklediklerini ifade ederek hakaret etmiştir. Bu nedenle ünlü şarkıcı ile Atilla Kaplakarslan davalık olmuştur. Üç ay süreyle ayrı olan çift daha fazla bu ayrılığa dayanamayıp barışsa da Ceren'in babası Atilla Kaplakarslan ile arasındaki buzlar erimemiştir.

14 Şubat 2014 günü Kıbrıs'ta sahne alan Rafet El Roman her sevgililer gününde çalıştığını ve sevgilisine zaman ayıramadığı için sevgilisini sahneye davet ederek gül vermiş ve ikili sahnede dans etmişlerdir. Fakat bu konser öncesi ünlü şarkıcının kızı ve sevgilisi arasındaki soğukluk dikkatleri çekmiştir

HABERE YORUM KAT