1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Channing Tatum çıplak fotoğrafları! Channing Tatum kimdir? Jessie J'in sevgilisi kimdir?

Channing Tatum çıplak fotoğrafları! Channing Tatum kimdir? Jessie J'in sevgilisi kimdir?

Channing Tatum çıplak fotoğraflarını Instagram hesabından yayınladı. Jessie J'nin sevgili Channing Tatum'un çıplak fotoğrafları herkes tarafından merak ediliyor. İşte sansürsüz Channing Tatum çıplak fotoğrafları! haberimizde, Peki Channing Tatum kimdir? Jessie J kimdir? İşte cevabı haberimizde...

Channing Tatum çıplak fotoğrafları! Channing Tatum kimdir? Jessie J'in sevgilisi kimdir?

Channing Tatum  çıplak fotoğraflarını Instagram hesabından yayınladı.  Jessie J'nin sevgili Channing Tatum'un çıplak fotoğrafları herkes tarafından merak ediliyor. İşte sansürsüz Channing Tatum çıplak fotoğrafları! haberimizde, Peki Channing Tatum kimdir?  Jessie J kimdir? İşte cevabı haberimizde...

Channing Tatum sansürsüz çıplak fotoğrafları | Channing Tatum kimdir? Kaç yaşında?

39 yaşındaki oyuncu Channing Tatum, sevgilisi Jessie J'ye Jenga oyununda yenilince çırılçıplak poz verdi.

Channing, müstehcen görüntüde duşun altında özel bölgesini elleriyle kapatıren görünüyor.

Channing, Instagram'da paylaştığı fotoğrafa şöyle yazmıştı: 'Jengada Jessicaa'ya kaybettim.'

Channing Tatum çıplak fotoğrafları! Channing Tatum kimdir? Jessie J'in sevgilisi kimdir?

 JESSİE J KİMDİR?

1988 yılının Mart ayında İngiltere’de doğdu. Londra’da doğup büyüdü ve 11 yaşındayken müzikallerde yer almaya başladı. İlk olarak ”Island Records” isimli müzik yapım şirketi ile kontrat imzaladı. 2011 yılında çıkardığı ”Who You Are” adlı albümüyle müzik piyasasına girdi. Henüz ilk albümü olmasına rağmen albümün çıkış şarkısı olan ”Do It Like a Dude”, müzik listelerinde zirveye yükseldi. Albümün ikinci şarkısı ”Price Tag” ise Jessie’yi asıl şöhrete taşıyan parçası oldu.

Miley Cyrus ve Chris Brown gibi ünlü şarkıcılara söz yazarlığı da yapan Jessie J, kısa sürede tanınmayı başardı. 13 şarkıdan oluşan ikinci albümünü 23 Eylül 2013 tarihinde piyasaya sürdü. Albüm henüz ilk haftasında en çok satılanlar listesine girmeyi başardı. Ocak 2015 itibariyle dünya çapında üç milyondan fazla albüm satışı gerçekleştiren Jessie J, birçok müzik ödülünün de sahibi oldu.

Channing Tatum çıplak fotoğrafları! Channing Tatum kimdir? Jessie J'in sevgilisi kimdir?

Channing Tatum çıplak fotoğrafları! Channing Tatum kimdir? Jessie J'in sevgilisi kimdir?

CHANNİNG MATTHEW TATUM KİMDİR?

Channing Matthew Tatum (d. 26 Nisan, 1980) Amerikalı aktör ve film yapımcısı. Kariyerine model olarak başladı ve filmlerde rol alarak kariyerine devam etti.Step Up ,Halk Düşmanları, G.I. Joe: Kobra'nın Yükselişi gibi filmlerde oynadı.

Channing Tatum Cullman,Alabama'da doğdu. Paige adında bir kız kardeşi vardır. İngiliz, İskoç, Fransız, Alman ve Amerikan aksanına sahiptir. Ailesi o altı yaşındayken Mississippi'ye taşındı ve Tatum orada büyüdü.
 
Tatum büyürken oldukça sportifti. Amerikan futbolu,futbol,beyzbol oynadı ve dövüş sanatlarıyla ilgilendi. Tatum okulda dikkatini en çok dağıtan şeyin kızlar olduğunu söylemiştir. Gençlik yıllarının büyük bir kısmını Tampa,Florida'da geçirmiştir. Futbol bursuyla üniversiteye gitmiş ama daha sonra üniversiteyi bırakıp eve dönmüştür.

US Weekly dergisinin verdiği bilgilere göre birkaç işe girip çıktıktan sonra bir gece kulübünde 'Chan Crawford' takma adıyla striptizci olarak çalışmaya başlamıştır. 2010'da bir Avustralya gazetesine verdiği bir röportajda striptizci olarak çalıştığı dönemlerde edindiği deneyimleri paylaşabileceği bir filmde rol almak istediğini söylemiştir. Magic Mike filmi fikri burdan çıkmıştır. Striptizci olarak çalıştıktan sonra ise Miami'ye taşınmış ve burada model olarak keşfedilmiştir.

 

HABERE YORUM KAT