1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Chloe Loughnan Serdar'ı sildi

Chloe Loughnan Serdar'ı sildi

Seçil Gür ile ilişki yaşayan Serdar Ortaç sosyal medya hesabından paylaşımlar yapmaya devam ederken eski eşi Chloe Loughnan ise görüntülere dayanamayarak Serdar Ortaç'ı arkadaş listesinden çıkardı.

Chloe Loughnan Serdar'ı sildi

Geçtiğimiz yıl 5 yıllık evliliklerini sonlandıran Chloe Loughnan ve Serdar Ortaç yollarını ayırmıştı. Serdar Ortaç arkadaşım dediği Seçil Gür ile yeni aşka yelken açınca eski eş Chloe Loughnan tarafından silindi.

BİRBİRLERİNİ TAKİPTEN ÇIKTILAR

Ortaç ile "Her zaman dost olarak kalacaklarını" söyleyen Chloe’nin bu hareketi hayranlarını şaşırttı. Serdar Ortaç da eski eşini takipten çıkararak Chole'ye karşılık verdi.

CHLOE LOUGHNAN KİMDİR?

Chloe Loughnan Litvanya asıllı bir mankendir. 1992 yılında dünyaya gelen güzel manken aynı zamanda oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

2014 yılında Serdar Ortaç ile dünya evine girerek Türkiye’de uzun yıllar kalacağının sinyallerini veren Loughnan, aynı zamanda eşinin kliplerinde de rol alarak kamera karşısında ne kadar iddialı olduğunu gözler önüne sermektedir.
İrlanda’da üniversite eğitimini sürdürürken Paris’te yer alan mankenlik ajansından teklif alması üzerine eğitimini dondurarak Paris’e giden güzel manken burada başarılı projelere imza atarak mankenlik kariyerinde önemli adımlar atmıştır.

Daha sonra ziyaret için geldiği İstanbul’da Serdar Ortaç ile tanışarak yaşadığı ciddi ilişkinin ardından İstanbul’da kalmaya karar veren Chloe Loughnan farkı projelerde yer alarak kariyerini sürdürmüştür.Şu anda Bu Tarz Benim yarışmasında jüri üyesidir.

Oyunculuk eğitimi alan Chloe Loughan bir süre önce ATV'de yayınlanan Beyaz Karanfil dizisinde Berrak rolünü üstlenmiştir.

Filmler ve Diziler

2014- Beyaz Karanfil (Berrak) (TV Dizisi)

 

HABERE YORUM KAT