1. HABERLER

  2. YEREL

  3. CHP Tuzla belediye başkan adayı Salim Gürsoy'dan skandal proje açıklaması!

CHP Tuzla belediye başkan adayı Salim Gürsoy'dan skandal proje açıklaması!

CHP Tuzla belediye başkan adayı Salim Gürsoy'dan skandal proje açıklaması. Sosyal medya hesaplarından Tuzla ile ilgisi olmayan Tuzla'ya 30 km uzaklıkdaki Maltepe adaların arkasındaki adayı Tuzla projesi diye açıkladılar.

31 Mart yerel seçimlerinde CHP Tuzla belediye başkan adayı olan Salim Gürsoy, bir skandala imza atarak Tuzla'ya yapacağı projeleri açıklarken, Tuzla, ile ilgisi olmayan Tuzla'ya 30 km uzaklıktta olan Maltepe'deki adaların arkasındaki başka bir ada projesini Tuzla, projesi olarak  açıklaması şaşkınlık yarattı.

Cumhur ittifakı AK Parti,Tuzla belediye başkan adayı Şadi Yazıcı, önceki gün katıldığı bir televizyon programında kendilerinin Tuzla, burnunda daha önce açıkladığı hayırsız adanın, halkın adasına çevrileceğini açıkladığını belirterek,  "CHP'nin adayı sosyal medya hesaplarından Tuzla projesi diye Maltepe deki adaların arkasındaki adayı Tuzla projelerinin arasında gösteriyor. Bu ada adalar ilçesinin arkasındaki  bulunan hayırsız adanın resmini paylaşıyorlar. Bu ada bir projeleri varsa bizimTuzla'ya 30 km ötede adalar ilçesine bağlı  bir adayla hiç bir projemiz olmadı. Arkadaşlara hayırlı olsun" dedi.

ŞADİ YAZICININ KONU İLE İLGİLİ AÇIKLAMSI

"10 Nisan 2018 maliyeye başvurumuz var. Biz bu adanın tahsisini istiyoruz ve ben adaylığım açıklandığı gün ki ve ben  herkesten bir ay önce açıklandım açıklandığım ertesi günde bu projeyi yayınladım, Sosyal medyadan halkın adası bizim projemiz diyen İnsanlar bir ada resmi ile beraber  paylaşıyorlar. kendi projelerinde. bu ada  şu ada gördüğümüz ada Maltepe açıklarındaki adalar ilçemizin arkasındaki hayırsız ada. ve  bu sosyal medyadan arkadaşımızın paylaştığı şu ada ise ve  bir projeleri varsa biz adalar ilçesindeki ada proje ile ilgili  ilgi doğru söylüyor. Hiç bir projemiz yoktur biz Tuzla'ya bağlı olan Tuzla burnunda olan ada ile ilgili projemizi açıkladık. Bu ada adalar ilçesinin arkasındaki  bulunan hayırsız adanın resmini paylaşıyorlar. Bu ada bir projeleri varsa Tuzla'ya 30 km ötede adalar ilçesine bağlı  bir adayla hiç bir projemiz olmadı. Arkadaşlara hayırlı olsun" dedi

untitled-2-001.jpg

Tuzla'ya 30 km uzaklıkta Maltepe adaların arkasındaki CHP, Tuzla projesi olarak açıklanan Hayırsız ada

HABERE YORUM KAT