1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Giresun'da Dereli-Doğankent Afet Konutları'nın teslim töreninde konuştu! "Sıkıntımız yok, doğal gazımız var"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Giresun'da Dereli-Doğankent Afet Konutları'nın teslim töreninde konuştu! "Sıkıntımız yok, doğal gazımız var"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Giresun'da yapımı tamamlanan Dereli-Doğankent Afet Konutlarının teslim töreninde yaptığı konuşmada," Alt yapısıyla üst yapısıyla güzel bir çalışma yapıldı. Bu güzellikler hepsi Dereli sakinleri kardeşlerim için" dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, doğal gaz konusunda sıkıntı olduğu iddialarına ilişkin olarak," Bizim sıkıntımız yok, doğal gazımız var. Tuz Gölü'nün altında stoklarımız var, bütün tedbirlerimizi alıyoruz" diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Giresun'da Dereli-Doğankent Afet Konutları'nın teslim töreninde konuştu! "Sıkıntımız yok, doğal gazımız var"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Giresun'da meydana gelen sel felaketinin ardından Dereli ilçesinde yapımı tamamlanan Dereli-Doğankent Afet Konutları, İşyerleri ve Altyapı Yatırımlarının açılış töreninde konuştu. Doğal gaz sıkıntısı olduğuna ilişkin iddialar için konuşan Erdoğan, 2023 seçimlerinin önemine değindi. Erdoğan konuşmasının ardından temsili olarak yapımı tamamlanan ev ve işyerlerinin hak sahiplerine anahtar teslimi yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından öne çıkanlar şöyle:

"Bir afetin felaketin ardından sizlere verdiğimiz sözü tutmanın bahtiyarlığı içindeyiz. 1 yıl içinde inşallah alt-üst yapısıyla tüm binaları yapacağız dedik, bitirdik. Dereli sakinlerine huzurlu ve mutlu gelecek diliyorum. 

 Alt yapısıyla üst yapısıyla güzel bir çalışma yapıldı. Bu güzellikler hepsi Dereli sakinleri kardeşlerim için. O günü unutmamız mümkün değil. Anında buradaydık. 15 kardeşimiz rahmetli oldu. Allah'tan rahmet diliyoruz. O bir başka felaketti. Ardından Rize, Artvin, Kastamonu, Bartın tüm bu bölgelerde Bozkurt'ta çok değişik felaketleri yaşadık. 

 Muğla'da Antalya'da yaşadık. Bu yıl felaket yılı oldu. Yılmadık. Kurumlarımız, bakanlıklarımızla gece gündüz demeden çalıştık. Hepsini yeniden ayağa kaldırdık. Hala da devam ediyoruz. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Giresun'da Dereli-Doğankent Afet Konutları'nın teslim töreninde konuştu! Sıkıntımız yok, doğal gazımız var

KILIÇDAROĞLU'NUN İDDİALARINA TEPKİ

 Biz inşa ve ihya için varız. Laf ola beri gele yok. İcraat icraat icraat... Öyle bir ana muhalefet var ki yalandan geçilmiyor. Geçen akşam Ulaştırma Bakanım gayet güzel biçimde ağzının payını verdi. Adam öyle bir taktik yapıyor ki saat 22.00'de ben TV'ye çıkacağım, onun da bir Youtube'u var 22.00'de oraya çıkıyor, sözde Cumhurbaşkanını susturacak. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Giresun'da Dereli-Doğankent Afet Konutları'nın teslim töreninde konuştu! Sıkıntımız yok, doğal gazımız var

2023 TÜRKİYE'DE BİR DÖNÜM NOKTASIDIR

 Seviyesi yok ki seviyesine ineyim. Benim için seviye millettir millet. Milletin de seviyesine inilmez, çıkılır. Çünkü biz cumhurla yolumuza devam ediyoruz. Cumhur ittifakı yoluna emin adımlarla ilerliyor. 2023 Türkiye'de bir dönüm noktasıdır. Dönüm noktasında hep beraber ana kademe, gençlik kolları, kadın kolları birlikte çalışmaya var mıyız...

Siz varız dedikten sonra mesele bitmiştir. Emin adımlarla bu yola devam ederiz. Çünkü ülkemizde yapacağımız çok iş var. Samsun'dan Sarp'a kadar bu sahili inşa ettik mi ettik... Giresunumuzda üniversitemizden tüm kurumlarımızı inşa ettik mi ettik. Fındıkta kimsenin erişemediği noktaya biz verdiğimiz fiyatlarla eriştik. 

DOĞALGAZ SORUNU İDDİASI

Doğal gaz da geldi mi, şu anda doğal gazı aldık mı... Ana muhalefet ne yapıyor, doğal gazın bir haftalık ömrü var diyor... Ya siz ne zaman doğru konuşacaksınız? Bizim öyle bir sıkıntımız yok. Bizim doğal gazımız var. , FSRU'muz var, Tuz Gölü'nün altında stoklarımız var, bütün tedbirlerimizi alıyoruz. Biz AK Parti'yiz..."

 

Bölge Gündem Editör Ekibi
Haberler, Son Dakika Haberleri
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
1
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT